Як назвати паркур команду. назва для команди англійською.

Для того, хто хоче відчути себе вільним, немає нічого неможливого, навіть якщо навколо змикаються сірі стіни мегаполісу. Отримало широке поширення в останні роки рух паркуру завойовує все нових послідовників. І тепер перед трейсерами несподівано встало ще одна перешкода: вибір яскравого і незабутнього назви для команди.
Інструкція
1
До тих пір поки ви тільки тренуєтеся, називати якось свою паркур-команду не має особливого сенсу. Адже буває так, що далі гучної назви справа не заходить. Але якщо ви впевнені в тому, що у вашої команди дійсно є майбутнє, то сміливо можете вибирати назву.
2
Знайдіть звучну назву для вашої команди англійською мовою. Для цього виберіть кілька звучних назв (необов'язково зі словами street, tracer або city). Але до цього насамперед перевірте, чи немає ще команд з подібною назвою (не тільки у вашому місті, а й у світі). Якщо ви будете розвиватися далі, то для того, щоб вийти на хороший рівень, вам доведеться брати участь у змаганнях. А на змаганнях всі назви команд повинні бути оригінальними.
3
Підбирайте слова і словосполучення, що позначають рух або з яскравою емоційно-експресивним забарвленням. Наприклад: «Безбашенні городяни», «Небесні люмпени» або «біжать крізь».
4
Ви можете назвати команду і по-французьки, пам'ятаючи про французький походження самого терміну - «паркур» («смуга перешкод»).
5
Назвіть вашу команду у відповідності з іншими вашими захопленнями: музика, література, кіно. Наприклад, Generation П («П» тут може означати і «паркур»), «Повітряні трансформери», Trance style та ін.
6
Те, що ви команда однодумців, ще не означає, що в назві вашої групи обов'язково має бути присутнім слово team. Спробуйте підібрати синоніми до цього слова. Якщо ви поки ще погано володієте англійською, можете використовувати слова «об'єднання», «союз», «блок».
7
Найпростіше рішення - вибрати будь-яке слово, що асоціюється у вас з паркуром і приєднати до нього числове значення вашого регіону. Наприклад, «Подолання-63» або «Політ-01».
8
Обов'язково винесіть питання про назву команди на голосування або обговорення. Прислухайтеся до побажань один одного, щоб не просто називатися, а бути справжньою командою.