Як намалювати капюшон.

Ще в давні часи капюшон був у пошані. Саме він захищає від вітру, дощу і сонця. Разом з тим, останнім часом така деталь одягу служить більше для декору, ніж для практичного використання. Для пошиття такої деталі необхідний малюнок моделі.
Вам знадобиться
  • - альбомний аркуш;
  • - олівець;
  • - ластик;
  • - фарби.
Інструкція
1
Визначтеся з вибором матеріалу мальованої капюшона - чи буде це гладка тканина або хутро. Техніка малювання двох видів істотно відрізняється один від одного.
2
Намалюйте капюшон плаща, який зшитий з гладкою тканини і одягнений на голову. Посередині альбомного листа накресліть овал - голову людини. Прорисуйте лінію, яка дуже близько розташована до верхньої частини голови і знаходиться на значній відстані від її нижній частині. Це буде видима внутрішня частина капюшона.
3
Прорисуйте ще одну лінію, навколишнє голову і внутрішній простір капюшона. Зобразіть її у вигляді плавно з'єднаних невеликих прямих відрізків, розташованих по колу. Капюшон малюйте асиметрично - одну із сторін зробіть більш широкою. Також зверніть увагу, що тканина лягає більш щільно до вершини голови і вільно падає на плечі людини.
4
Замалюйте капюшон - внутрішню його частину дуже щільно заштрихуйте похилими лініями, які між собою перехрещуються. Зовнішню частину заштрихуйте лише злегка, залишаючи її більш світлою.
5
Намалюйте хутряний капюшон. Накидайте його обриси аналогічно попередньому опису.
6
Розфарбуйте капюшон з хутром. Спочатку зробіть фон шматочком поролону або широким пензлем рівного сіро-блакитного відтінку. Потім дуже тонким пензликом насиченим блакитним кольором прорисуйте штрихи. Вони повинні розміщуватися в середині намальованою смуги і лягати від центру до країв капюшона.
7
Зобразіть окремі прядки хутра у вигляді безлічі дуже тонких і витягнутих трикутників. Гострі їх вершини направте по обидві сторони від серединної лінії капюшона - частина направте до лиця, а частина зовні. Кожен з трикутників поділіть вертикальними лініями навпіл. Одну частину замалюйте дуже світлим відтінком блакитного, іншу - більш темним відтінком того ж кольору.