Як заправляти струменеві картриджі. Як заправити рідкий катридж кольоровий.

З появою лазерних принтерів поступово йдуть «на пенсію» струменеві. Однак незважаючи на те, що роздруковувати за допомогою лазерного принтера зображення можна з мінімальними втратами якості, струменевий друк є дешевшим варіантом.Представьте собі ситуацію: ви роздруковуєте улюблені фотографії з комп'ютера на папір, і раптом в принтері закінчується чорнило. Але перш ніж ви вирішите, що потрібно купувати новий картридж, задумайтеся, а раптом його можна якось заправити.
Інструкція
1
І дійсно, заправити картридж лазерного принтера можна, цим займаються в багатьох салонах, що займаються продажем і ремонтом комп'ютерів і периферії. Тільки от ціну за це можуть зажадати немаленьку. Простіше буде заправити картридж самим.
2
Для цього потрібно спочатку купити чорнило для заправки картриджів, які часто продаються в спеціальних 20-міллілітрових шприцах. Так що купуємо три шприца: жовтий, червоний і синій. До речі, самостійна заправка обійдеться вам в два рази дешевше, ніж заправка в майстерні. А служити картридж, заправлений вашою рукою, буде не менше.
3
Купивши чорнило, виймаємо з принтера наш картридж. Правильно його витягти вам допоможе інструкція. Постелим на стіл газету або навіть кілька газет, щоб не заляпати його поверхню. Картридж кладемо друкуючих головок вниз прямо на стіл.
4
Тепер потрібно зняти з картриджа верхню етикетку або продірявлюють її на місцях трьох отворів для заливання фарби по 1 отвору на кожен резервуар з фарбою.
5
Кожен контейнер наповнюємо відповідною фарбою. Вливаємо її дуже повільно і обережно. Потім потрібно залишити картридж на столі хвилин на 5, відстоятися. Після цього отвору заклеюємо скотчем чи якимись наклейками і встановлюємо картридж на місце.
6
Але це ще не все. Потрібно провести 1-3 циклу прочищення. Як ці цикли проводити, вам підкаже все та ж інструкція до принтера. Тепер можна друкувати все, що заманеться. Тепер подивимося на годинник - у нас пройшло всього лише 10 хвилин з початку «операції». Так, заправляти принтер будинку - це дуже зручно і швидко.