Як визначити свинячий грип.

Свинячий грип давно з'явився в Росії і вже встиг вселити страх у серця людей. Не варто так його боятися, адже якщо уважно спостерігати за своїм загальним самопочуттям і при необхідності звернутися в лікарню, то вилікувати хворобу буде не так складно. Симптоми свинячого грипу чомусь схожі із звичайним, хіба що можуть проявлятися більш виражено.
Інструкція
1
Зазвичай свинячий грип починається з підвищення температури тіла. Вона може досягати досить високої позначки 38 градусів, в деяких випадках спостерігається і 41 градус, що посилює загальний стан хворого. Часом відчувається сильний озноб. Якщо у вас є температура, не варто відразу лякатися, адже точно так само може проявлятися і звичайна застуда.
2
Біль у горлі, яка чимось нагадує звичайну ангіну, з'являється або відразу ж, або дещо пізніше. Поступово починає з'являтися сухість у роті і носі. Сухість викликає сильний гавкаючий кашель і болі за грудиною. Ось уже тут вам потрібно задуматися і краще все-таки викликати лікаря. Навіть якщо після результатів аналізів виявиться звичайний грип, ви будете хоча б спокійні. Не займайтеся самолікуванням, адже лікувати навіть всім звичний вірус грипу без рекомендацій лікаря не можна.
3
Особливо вас повинна насторожити біль в районі живота і відчуття сильної інтоксикації. Апетит пропадає, а вживання їжі може провокувати блювоту і діарею. Чи не списуйте все на отруєння неякісними продуктами, краще здайте кров на аналізи. Свинячий грип в початковій стадії піддається лікуванню, а ось одужання у разі запущеного захворювання гарантувати не можна.
4
При важких стадіях хвороби хворий починає марити, з'являються судоми або галюцинації. При тяжкому перебігу хвороби велика ймовірність летального результату. Будьте уважні по відношенню до свого здоров'я. Відвідати лікарню і здати кров - справа п'яти хвилин, але зате ви будете впевнені в тому, що залишитеся живі.
Зверніть увагу
Негайно відвезіть дитину в лікарню або викличте швидку допомогу, якщо виявили хоч один із симптомів у малюка. Дитячий організм набагато слабкіше, тому симптоми можуть набувати все більш виражений характер за короткий проміжок часу.