Як відкрити магазин мила ручної роботи.

Бізнес з продажу мила ручної роботи вимагає творчого підходу, але він також може бути дуже прибутковим. Для даної діяльності потрібні ті ж основні ліцензії, як і в будь-якому іншому малому бізнесі. Але це також вимагає великих поставок мила і наполегливої роботи.
Вам знадобиться
  • - Інгредієнти для мила;
  • - постачальник;
  • - реклама.
Інструкція
1
Дізнайтеся, який тип ліцензії необхідний вам у вашому районі. У більшості областей всю необхідну інформацію вам може надати місцевий суд. Можливо, ліцензія на підприємницьку діяльність зажадає невеликої оплати. Будьте готові платити щорічні внески, щоб зберегти ліцензію в силі. Оформіть страховку на ваш бізнес.
2
Переконайтеся, що у вас є постійний постачальник інгредієнтів для мила. Вони повинні бути досить недорогими, щоб ви могли виробляти вироби у великих кількостях і отримувати прибуток від продажу кожного з них. Придивіться до різних дистриб'юторам або купіть інгредієнти в оптовому кількості через сервіс eBay. Для більшості різновидів мила вам буде потрібно масло, принаймні, одного типу. Для початку підійде кокосове або вершкове масло. Ви також можете використовувати трави та ефірні масла, щоб надати милу більш витончений склад.
3
Спробуйте різні рецепти, щоб створити краще мило для вашого бізнесу. Ви можете спеціалізуватися на дуже ароматних виробах, милі цікавих форм або іншому типі, який буде виділяти ваш продукт на тлі інших.
4
Почніть продажу ваших виробів. Подумайте, як найкраще представити його громадськості, щоб отримати високі продажі. Ви можете зробити це за допомогою інтернету.
5
Запропонуйте мило покупцям на ресурсах Etsy і eBay. Обидва сайти мають великі категорії покупців, які шукають цікаві зразки мила ручної роботи. Зробіть гарні фотографії вашого мила, щоб пробудити інтерес у ваших потенційних покупців. Якщо у вас є технічні навички, створіть власний інтернет-магазин мила.
6
Продавайте ваші вироби на міських ярмарках, блошиних ринках і на домашніх вечірках. Якщо ви виробляєте велика кількість мила, поговоріть з місцевими сувенірними магазинами щодо можливої співпраці з вами.