Як оформити новорічні канікули.

Новорічні канікули додають роботи співробітникам відділу кадрів підприємства. Особливо в тому випадку, якщо начальник вирішив, що його співробітники можуть трохи і попрацювати в свята, що, на жаль, в наші дні зовсім не рідкість.
Інструкція
1
Щоб встановити терміни новорічних канікул для працівників будь-якої організації згідно статті 112 ТК, можна видати наказ у вільній формі. В наказі вказуються терміни канікул та дата виходу колективу на роботу. Якщо співпали вихідний і один зі святкових днів, то законний вихідний переноситься на наступний після святкового робочий день. Зверніть увагу: якщо працівник перебуває на посадовому окладі, наявність у місяці святкових днів не відбивається на розмірі його заробітної плати.
2
Ознайомтеся з останніми нормативними актами Уряду РФ. У тому випадку, якщо Уряд РФ переносить святкові дні на інші робочі, видається нормативний акт не пізніше ніж за 2 місяці до дати нового вихідного дня.
3
Пам'ятайте, що залучати працівників до трудової діяльності заборонено, за винятком випадків, обговорених у статті 113 ТК РФ. До таких випадків можуть ставитися надзвичайні події, аварії, військовий стан. Однак роботодавець може видати наказ, згідно з яким працівник може працювати і в святкові дні, якщо на те є його згода і згода профкому.
4
Видайте наказ, ознайомте з ним працівника і профком. У 2-му пункті тексту наказу обов'язково віддайте розпорядження бухгалтерії нарахувати цьому працівникові подвійну оплату праці за ці дні. В 3-му пункті наказу віддайте розпорядження про ознайомлення з наказом співробітника та профкому. Наказ зазвичай видається в 3-х примірниках на бланку наказів організації, не пізніше ніж за місяць до настання цієї дати.
5
Якщо у вашій організації позмінний графік роботи, то в святкові неробочі дні працівники повинні виходити на роботу в тому випадку, якщо їх зміна збігається зі святковим днем.
6
При обліку табельщиком робочих днів у січні проти святкових днів ставиться позначка «В» тільки в тому випадку, якщо всі працівники відпочивають з 1 по 10 січня включно.