Як промити сірчану пробку. Як промити вухо від сірчаної пробки.

В результаті накопичення вушної сірки в слуховому проході утворюється сірчана пробка. Найчастіше її виникнення відбувається через те, що людина, намагаючись прочистити вухо, порушує нормальне виділення сірки. Симптомами пробки служать зниження слуху, шум і свербіж у вухах.
Інструкція
1
У цьому випадку подбайте про те, щоб позбутися від пробки слухового проходу. Відвідайте отоларинголога. Але якщо ви не можете з якихось причин це зробити, промийте вухо самостійно.
2
Для цього запасіться 3% -м розчином перекису водню, гліцерином або рослинним маслом. Вам знадобиться піпетка, в яку слід набрати один із засобів для промивки, попередньо підігрів його до кімнатної температури.
3
Виконуйте процедуру сидячи або лежачи. При цьому постарайтеся прийняти таку позу, щоб слуховий прохід дивився прямо вгору. Якщо ви використовуєте як промиваючого кошти розчин перекису, намагайтеся не потрапити в очі.
4
Закапайте безпосередньо в слуховий прохід трохи промивають рідини. Після цього заткніть прохід шматочком вати або ватяним тампоном.
5
Полежите кілька хвилин вгору слуховим проходом і видаліть ватку. Швидше за все, вам доведеться повторити цю процедуру кілька разів.
6
Не впадайте у відчай, якщо у вас нічого не вийшло. Мабуть пробка дуже стара або великих розмірів. Приготуйте відвар ромашки або содовий розчин і скористайтеся ними для вимивання пробки. У цьому випадку вам доведеться акуратно залити в вухо більшу кількість розчину. Для цього використовуйте шприц без голки або невелику гумову клізмочку.
7
Якщо ви відчуваєте, що пробка вийшла не повністю, залийте у вухо тепле масло або перекис водню і заткніть ваткою до наступної процедури. За цей час пробка розм'якшиться, і ви промиєте її без особливих проблем.
8
Після завершення процедур закапайте в прохід кілька крапель спирту для того, щоб уникнути інфекції і підсушити слуховий канал.
9
В подальшому з метою профілактики сірчаних пробок намагайтеся не чистити вушний канал ватним тампоном. А для того щоб висушити слуховий прохід після попадання води, користуйтеся феном. Інакше ви просто знову ущільните сірчані освіти і незабаром змушені будете видаляти нову пробку.
Зверніть увагу
Врахуйте, що якщо у вас є проблеми, такі як постійні отити або генетично, не варто витягувати сірчану пробку самостійно.