Як розпакувати nrg.

У популярному додатку для запису оптичних дисків Nero Burning Rom є вельми корисна функція збереження образів. Крім відкритого формату ISO, образи можуть зберігатися у власний формат програми nrg. У майбутньому образ формату nrg може бути записаний на реальний оптичний диск, але додаток не дає можливості отримати від нього інформацію. Що ж робити, якщо все-таки потрібно розпакувати nrg образ?
Вам знадобиться
  • - емулятор оптичних приводів Alcohol 120%.
Інструкція
1
Створіть новий віртуальний привід оптичних дисків в Alcohol 120%, якщо він ще не створений. У лівій панелі інструментів додатка в панелі «Налаштування» клікніть посилання «Віртуальний диск». З'явиться діалог «Alcohol 120% - Настройки». У групі елементів управління «Віртуальний диск» в випадаючому списку «Число віртуальних дисків» виберіть елемент зі значенням, відмінним від нуля. Натисніть кнопку OK.
2
Відкрийте діалог додавання нового образу в список образів додатки. Натисніть кнопку Ins або Ctrl + O або клікніть правою кнопкою по списку образів і виберіть пункт «Додати образи ...» контекстного меню або виберіть у головному меню пункти «Файл» і «Відкрити».
3
Додайте новий образ у форматі nrg в список образів додатки. У отобразившейся діалозі зробите перехід в директорію з nrg-образом. Виділіть файл образу в списку. Натисніть кнопку «Відкрити». Елемент з ім'ям файлу образу буде додано до списку образів.
4
Змонтуйте доданий образ у віртуальний привід. Клацніть по елементу, відповідному nrg-образу правою кнопкою миші. У контекстному меню виділіть пункт «Змонтувати на пристрій». З'явиться дочірнє меню зі списком доступних віртуальних приводів. Клацніть по пункту, відповідному предпочитаемому приводу.
5
Створіть каталог на жорсткому диску, в який будуть поміщені файли з nrg-образу. Скористайтеся файловим менеджером або провідником Windows. Переконайтеся що на носії, де створюється каталог, достатньо місця для запису всіх файлів з образу.
6
Розпакуйте nrg-образ. Перейдіть в кореневий каталог носія, представленого чином, змонтованого на віртуальний привід. Букву приводу, на який змонтований образ, можна побачити у вікні Alcohol 120%. Виділіть весь вміст віртуального носія. Скопіюйте його на жорсткий диск.