Як зробити зимову теплицю.

Зберегти частинку літа допоможе теплиця. В ній можна не тільки вирощувати овочі, фрукти і квіти, а й створити зимовий сад. Виділіть місце на присадибній ділянці і побудуйте теплицю, яка круглий рік буде радувати всю родину.
Інструкція
1
Зробіть проект теплиці. Визначтеся з її габаритними розмірами і розмірами рам. Виберіть ділянку з урахуванням того, що б північну частину будівлі прикривали споруди. Підведіть до місця будівництва труби водопостачання, електрокабель.
2
Розберіться, який тип опалення будете використовувати. Найбільш прийнятним вважається газовий котел. Але можливе підключення і від системи опалення будинку або дачі. В цьому випадку передбачте трубопровід підведення тепла.
3
На обраному ділянці, згідно з проектом залийте фундамент стрічкового типу. Додайте фундамент теплиці в напрямку з півночі на південь. В фундамент забетонують вертикальні стовпи квадратного профілю, виходячи з конструктивних особливостей проекту.
4
В одному місці фундаменту залиште наскрізний отвір, який гратиме роль вентиляційного отвору. У місці, де будуть встановлюватися двері, встановіть подвійні вертикальні стійки.
5
Зберіть каркас теплиці з металопрофілю з квадратним перетином. Пам'ятайте, що чим крутіше скат даху теплиці, тим менше вірогідність накопичення снігу. Збірка може відбуватися за допомогою зварювання або болтового з'єднання.
6
Рами під скло зробіть з металевого куточка. До рам, які розташовуватимуться у верхній частині теплиці, приваріть або приєднаєте болтами віконні навіси. Зваріть каркас вхідних дверей. Прикріпіть до нього дверні навіси. Другу частину навісів прикріпіть до вертикальних стійок на вході.
7
засклити теплицю. Скла вставте в рами, зроблені з металевого куточка. Зафіксуйте спеціальним кріпленням. Для усунення можливого попадання холодного повітря застосуєте або гумові ущільнювачі або будівельний силікон.
8
Повісьте вхідні двері і заскліть її. Скрізь усунете щілини, використовуючи ущільнювач.
9
Всередині теплиці зробіть розводку з труб опалення. Змонтуйте освітлення і систему поливу.
10
З металевого профілю зберіть всередині теплиці стелажі під рослини.
Корисна порада
1. Замість скла можна використовувати полікарбонатний пластик. Його перевага в більшому пропущенні ультрафіолету, так необхідного рослинам і можливості кріпити листи прямо до каркаса за допомогою болтів. 2. У верхній частині теплиці хоча б одна рама повинна відкриватися - для вентиляції.