Як ввести нову посаду. зразок наказу про включення посади до штатного розпису.

Іноді в зв'язку з виробничою необхідністю (модернізацією, реорганізацією установи) потрібно внести зміни до штатного розпису при введенні нової посади. Як це зробити грамотно?
Інструкція
1
Зверніть увагу: працевлаштувати нового співробітника в організацію можна тільки на посаду, яка фігурує в штатному розкладі. Не можна прийняти на роботу співробітника і в відсутнє структурний підрозділ.
2
Перед тим як включити в штатний розклад нову одиницю, ознайомтеся з розрахунковою чисельністю по фонду заробітної плати (обговорюється в кошторисі). В процесі складанні нового штатного розкладу повинна бути вказана і підсумкова чисельність штатних одиниць.
3
Складіть новий штатний розклад з реєстраційним номером, який затверджується наказом. В наказі має бути обґрунтована необхідність введення нової штатної одиниці та/або нового підрозділу. Затвердженої форми для таких наказів немає. Тому його заголовок може мати назву «Про зміну в штатному розкладі» і т.п. Такий же наказ потрібно складати, навіть якщо зміни в розкладі не дуже істотні.
4
Перед тим вводити нову посаду, напишіть відповідне клопотання в вищестояще відомство (якщо таке існує). В клопотанні повинна міститися прохання про введення нової посади. І тільки після цього складайте наказ.
5
Вкажіть в наказі, з якої дати ви вводите нову посаду, по якого підрозділу (якщо його немає, вам доведеться спочатку його створити та видати окремий наказ про його створення) і з яким окладом. Ознайомте з усіма наказами головного бухгалтера організації. Призначте відповідального за дотримання наказу (зазвичай це один із заступників директора).
6
Після видання наказу про введення нової посади, складіть посадову інструкцію, в якій вкажіть усі обов'язки співробітника. І тільки після цього ви зможете прийняти нового працівника на посаду або перевести на неї співробітника, який вже працює у вашій організації з іншої посади.