Як переписати відеокасету на комп'ютер. Як переписати відео з відеокасети на диск.

Уявіть собі, що у вас вдома зберігається величезна відеотека, що складається з цікавих фільмів і дорогих серцю записів. І в той же час, у вас є комп'ютер з жорстким диском на 500 ГБ, куди все це може поміститися. Адже відеокасети з часом псуються, особливо якщо припадають пилом без діла на полиці. А це означає неминучу порчу записів і якості звуку. Переписати відеокасету на комп'ютер реально.
Інструкція
1
Варто спочатку відзначити, що запис з відеоплівки на комп'ютер можна в тій якості, в якому вона збережена на плівці. Додаткові ефекти додадуть барвистості, але зображення краще від цього не стане. Ця процедура доступна лише в спеціальних студіях, і вона дуже дорого коштує. Але все ж ви зможете зберегти записи на довгий час і уникнути подальшого падіння їх якості.
2
Крім комп'ютера і відеокасет з відеопрогравачем нам знадобиться плата відео-захоплення (TV-тюнер), оснащена входами для прийому відеосигналу. Програмне забезпечення для здійснення прийому та перекодування відео зазвичай поставляється разом з платою.
3
Встановлюємо плату в ПК і включаємо відеомагнітофон, який повинен бути вже підключений до плати (дивимося до неї інструкцію). Встановлюємо все ПО на комп'ютер і відбираємо касети. Включаємо відеокасету і записувальну програму на ПК. Далі тиснемо кнопку Старт і чекаємо кінця запису. Не забудьте в кінці запису натиснути кнопку Стоп.
4
Зупиняємо запис, а на комп'ютері у нас вже до цього часу з'являється результат нашої роботи - відеоролик. Залишається лише відредагувати запис, за бажанням додати якісь цікаві ефекти і наша відеокасета стане оцифрованої і повністю готової до перегляду. Якщо хочете «перекинути» запис на диск, просто запишіть її туди за допомогою програми Nero Start Smart або будь-який інший схожою.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=73t-rjurIxw
Корисна порада
Якщо ви вирішили записати своє відео на диск, краще взяти двосторонню DVD-болванку. На ній можна зберегти цілу міні-відеотеку.
Сьогодні будь-яку музику можна прослухати на одному з музичних пристроїв: плеєрі, магнітоли, музичному центрі і навіть на багатофункціональних пристроях, таких як комп'ютер . Як правило, музичним носієм є CD/DVD-диск або устрою flash-пам'яті. Деякі старі композиції залишилися лише на аудіокасетах, але і ці записи можна перевести в формат, який може прочитати будь аудіоплеєр.
Вам знадобиться
  • - комп'ютер або ноутбук;
  • - програмне забезпечення Adobe Audition;
  • - з'єднувальний кабель;
  • - пристрій з касетної декою.
Інструкція
1
Як касетної деки можна використовувати будь аудіоплеєр, але найкраще скористатися хорошою магнітолою. Магнітоли високої якості зберігають якість звучання протягом багатьох років. Магнітолу або інший пристрій з касетної декою необхідно підключити до комп'ютер у або ноутбука з'єднувальним кабелем.
2
При виборі кабелю, в першу чергу, варто спиратися на тип гнізд обох пристроїв. Як правило, стандартом вважається гнізда типу jack 3,5 і RCA (тюльпани). Щоб знати, який з'єднувальний кабель вам варто купити, подивіться на виходи з назвою Out або Line Out у програє касету пристрої, а також у записуючого пристрою. Якщо у вас немає кабелю з підходящими роз'ємами, можна скористатися перехідниками jack 3,5? RCA і назад.
3
Після з'єднання апаратури вам знадобиться встановити програмне забезпечення Adobe Audition будь-якої версії, бажано використовувати оригінальну (з підтримкою англійської мови). В процесі установки дотримуйтеся порад, які буде відображати інсталятор.
4
При першому запуску програми необхідно відразу перейти в режим «редактора композицій», для цього натисніть на клавіатурі цифру «вісім». Натисніть верхнє меню File і виберіть пункт New.
5
У вікні вкажіть наступні параметри й натисніть кнопку «ОК»: stereo, 16 bit і 48 kHz. Натисніть верхнє меню Options і виберіть пункт Windows Recording Mixer. Поставте відмітку напроти пункту Volume Line Input, щоб отримувати вхідний сигнал із звуковою плати. Регулятор гучності залиште в колишньому положенні, за замовчуванням середнє.
6
Тепер можна приступити до самого запису. У вікні записи натисніть клавіші Ctrl + Space (пропуск). Увімкніть програвач касет. По завершенню програвання касети або при настанні чергової паузи в музичній композиції натисніть на кнопку пробілу.
7
Для збереження файлу натисніть верхнє меню File і виберіть пункт Save As. У вікні, виберіть каталог, в який можна зберегти файл, введіть назву і натисніть кнопку «Зберегти».