Як купити годинник у Швейцарії.

Швейцарські годинники - це зразок точності. Недарма про пунктуального людини говорять: «Він точний, як швейцарський годинник». Але крім того, це і символ надійності. Тому якщо ви хочете уславитися респектабельним джентльменом, купіть собі годинник одній з відомих швейцарських марок.
Інструкція
1
Купуйте тур до Швейцарії (наприклад, на гірськолижні курорти) і в один з вільних днів вирушайте в Цюріх на Банкхофштрассе для того, щоб купити годинник. Однак будьте готові до того, що ціни на годинник на цій знаменитій вулиці банкірів, ювелірів і годинникарів можуть вас неприємно здивувати, хоча саме там розташовані найкращі магазини, що торгують найвідомішими марками годин.
2
Прогуляйтеся по інших вулицях. Придивіться до вивісок над магазинами. Зайдіть в один з них. Чи не дивуйтеся, якщо обстановка маленького салону буде виглядати біднувато: в Європі, а тим більше в Швейцарії, не прийнято виставляти напоказ свій достаток. І часом в таких невеликих магазинах ви зможете купити відмінні годинник за нижчими цінами.
3
Обов'язково запитайте у продавця документи, що підтверджують те, що він є офіційним дилером того чи іншого виробника годинників. Якщо документів у продавця немає, розвертайтеся і йдіть. Можливо, що в цьому салоні торгують годинами б/у, надавши їм товарний вигляд.
4
Якщо ж з документами все гаразд, виберіть годинник. При покупці годинників ви можете попросити знижку до 10%. Але починати краще з 3%. У кожному разі, дилер не виявиться в програші.
5
Якщо часу у вас обмаль, ви можете придбати годинник і в дьюті-фрі одного зі швейцарських аеропортів. Однак там не такий широкий вибір і до того ж, ви можете пригадати з ціною. Справа в тому, що на швейцарській митниці, за умови наявності всіх документів на годинник, що свідчать про те, що ви їх купили в цій країні (сертифікатів), повертається вся сума податкових націнок на дорогі покупки.
6
Зайдіть на сайт одного з виробників, щоб отримати весь список офіційних продавців швейцарських годинників по всьому світу. Наприклад, на http://www.mauricelacroix.com/. Виберіть марку та модель. Дізнайтеся, скільки коштуватимуть такі годинники в самій Швейцарії, а скільки - в Росії.
7
Зверніть увагу: Ви можете купити годинник набагато дешевше, якщо модель вийшла з моди або не користується популярністю у цінителів (таке теж буває). Будьте уважні при покупках через інтернет. Вам можуть продати годинник б/у або стару модель за вищою ціною. Для того щоб дізнатися про новітні моделі, відвідуйте офіційні сайти виробників і читайте регулярно публікуються там звіти про презентаціях нових моделей.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=N7e-HEgJEiY
Зверніть увагу
Як придбати справжні годинник. Правильна покупка швейцарських годинників. Для того, щоб знизити ризик придбання підробок, ми рекомендуємо Вам два способи покупки годин. По суті, обидва вони є купівлею у офіційних дилерів швейцарських марок. Але другий володіє додатковими перевагами. 1. Купівля годин в спеціалізованому магазині.
Корисна порада
Як купити годинник CASIO і не прогадати !? Зараз на вітчизняному ринку присутня величезна кількість фірм пропонують Вам купити годинник фірми CASIO, на що треба звернути увагу при покупці годинників Сasio. Істотний відсоток цих продавців пропонує Вам купити годинник фірми CASIO ввезені за сірими схемами, тобто такий товар не має офіційної гарантії, фірмової інструкції, її перекладу на російську мову, а часто ...