Як надавати бухгалтерські послуги.

З розвитком приватного підприємництва різко підвищився попит на якісні послуги бухгалтерів. Такі послуги надаю сьогодні численні бухгалтерські фірми, співробітники яких допоможуть розібратися у всіх питаннях сучасного бухгалтерського обліку та оподаткування.
Інструкція
1
Найбільш затребуваний вид послуг на сьогоднішній день - податкове консультування. Укладіть договір на бухгалтерський супровід з організацією, яка потребує ваших послугах. Консультує під час дії договору замовника по усіх його питань. Надавайте своєчасну допомогу при виборі оптимальної системи оподаткування. Допоможіть з оформленням документів при переході на спрощену систему оподаткування (при необхідності).
2
Надавайте і разові, і абонентські послуги. Зазвичай в перелік разових бухгалтерських послуг входять: - відновлення бухгалтерського обліку за певний період; - складання щоквартальної або річної звітності; - відновлення податкових та бухгалтерських регістрів; - складання декларації про доходи і т.д.
3
Для того щоб мати можливість надавати абонентські послуги, укладіть з керівництвом організації договір, який оформляється зазвичай на рік, але може бути продовжений на невизначений термін. Замовник повинен звернутися у вашу бухгалтерську фірму і вибрати ті послуги, яких він потребує постійно. Це може бути постійне ведення бухгалтерського обліку або бухгалтерський супровід. Після закінчення терміну договору замовник може переукласти договір на інші бухгалтерські послуги.
4
Вкажіть в списку надаваних послуг і послугу «приходить бухгалтер». Співробітник вашої фірми буде в міру необхідності відвідувати організацію, що уклала з вами договір. Періодичність приходу бухгалтера окремо обумовлюється в договорі (наприклад, 1 або 2 рази на місяць). Оплата за послугу такого роду повинна буде проводитися за фактом її надання.
5
Обов'язково зареєструйте сайт вашої фірми і організуйте прийом замовлень онлайн. При необхідності виявляйте на сайті та консультаційні послуги.