Як повертатися на роликах.

Коли дивишся на досвідчених ролерів, дух захоплює від того, як витончено і швидко вони здійснюють піруети. Щоб маневрувати на ковзанах, потрібно освоїти розвороти в сторони і обертання навколо своєї осі. Як повертатися на роликах?
Інструкція
1
Для того щоб, катаючись на роликах, здійснити поворот, потрібно висунути вперед зовнішню ногу і трохи нахилитися в ту сторону, куди необхідно звернути. Ставте черевик перед собою на всю довжину коника. Ноги не слід розводити широко, оптимально - трохи менше ширини плечей. Можна допомагати собі всім тілом: розгорнутий корпус і руки захоплюють за собою ноги і вас цілком.
2
розвертався дрібними кроками, переступаючи ковзанами в потрібному напрямку. По черзі вага тіла переноситься з однієї ноги на іншу. Цей спосіб використовується при зміні лицьового напрямку руху на «задній хід» і навпаки. Даний прийом, мабуть, найпопулярніший, як серед любителів, так і серед професіоналів. Такий розворот можна робити на будь-якій швидкості, повертаючись на потрібну кількість градусів навколо себе і вибираючи напрямок.
3
Оскільки всі ми різні і тіло функціонує несиметрично, комусь зручніше повертатися вправо, іншим - вліво. Починайте вчитися розворотів в тому напрямку, в якому легше виходить. А згодом освоюйте обертання в іншу сторону.
4
Повертайтеся «циркулем». Для цього трохи зігніть одну ногу і присядьте на неї. Друга нога витягується в сторону, трохи вперед, а її носок розгортається в сторону потрібного напрямку. При цьому способі центром кола є зігнута нога, навколо якої вчиняється дуга роликових ковзанах.
5
розвертався на п'ятах і шкарпетках. Для цього трохи зігніть ноги в колінах, розподіливши вагу тіла рівномірно на обидва коника. Ступні в позиції трохи вже ширини плечей, але одна нога знаходиться попереду інший, залежно від напрямку обертання. Якщо ви хочете повернутися вліво, то перед собою ставте правий черевик.
6
Наступним етапом ви переносите вагу тіла на носки обох ніг рівномірно, піднімаючи п'яти приблизно на два сантиметри від статі, але не більше. В цей момент розгорніться на носках, потім опустіть п'яти на землю і розподіліть вагу тіла однаково на обидві ступні.
7
Будьте уважні при виконанні повороту цим способом. Якщо при розвороті вага тіла буде зміщений на одну ногу, ви будете рухатися за принципом «циркуля» і коник може виїхати вперед або відкотитися назад. По завершенні обертання, встановивши п'яти на землю, швидко і рівномірно розподіляйте центр ваги по обидва ступень. Якщо упор буде як і раніше на носки, ролики виїдуть з-під вас.