Як приймати гормон росту.

Гормон росту, самототропін - це білок, що складається сто дев'яносто перший амінокислоти. Виробляється гіпофізом протягом усього життя людини. Але з віком гормону виробляється недостатньо, так як з 20 років починається зниження його вироблення на 15% кожні 10 років. При зниженні вироблення гормону порушується кісткова система, тіло запливає жиром, знижується імунітет і розумові здібності, кров засмічується холестерином, знижується сексуальна активність, і людина блискавично починає старіти, а також вболівати.
Інструкція
1
Щоб дізнатися, чи необхідно вам застосовувати гормон росту, зверніться до ендокринолога. Вам призначать обстеження. Тільки лікар ендокринолог може призначити ін'єкції синтетичного гормону. Самостійно робити ін'єкції неприпустимо.
2
Якщо діагностика покаже, що у вас знижений гормон росту і на цьому тлі виникли якісь розлади здоров'я, то вам призначать замісну терапію. В якості замісної терапії використовується один з препаратів, а їх випускається величезна кількість різними фармацевтичними компаніями під різними торговими назвами. Це може бути Джинтропин виробництва Китаю в ампулах по 4 і 10 одиниць, ансомон, гетропін, HGH, самотропін або інші препарати.
3
Якщо вам призначили Джинтропин, то додатково призначать інсулін або гормони щитовидної залози - це залежить від загального результату обстежень.
4
В основному гормон росту призначається в дозі 3 одиниці, але може призначатися і по 8 одиниць - це знову ж таки залежить від результатів обстеження і мети, яку необхідно досягти, приймаючи гормон.
5
Не чекайте швидкого результату від ін'єкцій гормону росту. Призначаються вони тривалим курсом з повторами через короткий проміжок часу або безперервною терапією.
6
Якщо ін'єкції гормону виписані в якості антивікової терапії через сильний зниження рівня власного гормону, то призначать 1,5-2 одиниці щодня. Це оптимальне дозування, що відновлює всі життєві функції і уповільнює процес старіння.
7
Для набору м'язової маси вам можуть призначити щоденні ін'єкції по 8 одиниць гормону. Але щоб ввести 8 одиниць, необхідно до цього підготуватися. Спочатку будуть ставити по 2 одиниці, щотижня збільшуючи дозу на 0,5 або 1 одиницю, поки доза не досягне 8 одиниць. Якщо призначена доза більше 3 одиниць, то її ділять на дві ін'єкції - ранкову і вечірню.
8
Якщо дози не збільшували поступово, а почали терапію відразу з високих доз, може з'явитися сильне здуття живота і болю в суглобах. В цьому випадку необхідно негайно знизити дозування або тимчасово припинити терапію.
9
Ін'єкції препарату коштують дуже дорого, і не кожна людина може їх собі дозволити. Безкоштовні же ін'єкції не виписуються нікому.