Як різати семпли.

Семпл - невеликий відеоролик, що дає уявлення про якість відеозображення і звуку. Необхідність в нарізуванні семплу виникає тоді, коли користувач хоче викласти наявне відео для перегляду або скачування. Для викладання на торрент-трекері обов'язково потрібен такий ролик, якщо роздача містить авторську озвучку або повний дубляж.
Інструкція
1
Працювати з відео по нарізці семплу можна в багатьох програмах. Найбільш поширеними є VirtualDub, AVI-MPEG Splitter і AVI-Mux GUI.
2
Робота в AVI-MPEG SplitterСкачайте, встановіть і запустіть програму. У верхній панелі натисніть Open, знайдіть потрібний файл і відкрийте його. За допомогою бігунка і фігурних дужок вкажіть початок семплу і його кінець. Те ж саме можна зробити через кнопки Start Time і End Time в меню справа. Виділивши потрібний фрагмент натисніть кнопку Split. Відкриється вікно для збереження. Вкажіть ім'я файлу і папку, в якій його потрібно буде зберегти.
3
Нарізка відео в VirtualDubСкачайте дистрибутив програми, встановіть її і запустіть. Далі у верхній панелі інструментів пройдіть в «Файл» - «Відкрити відеофайл». Відкриється вікно, в якому потрібно виділити потрібний фільм. Натисніть «Відкрити». Поставте бігунок на ту секунду фільму, яка стане початком семплу. Далі натисніть на ліву кнопку «вирізати», потім посуньте бігунок до того моменту, в якому фрагмент буде закінчений. Наріжте з фільму найхарактерніші уривки, які дадуть глядачеві уявлення про його якість. Тривалість ролика повинна бути близько мінути.На верхньої панелі пройдіть в «Відео» - «Прямопотоковое копіювання». Коли програма закінчить копіювання, пройдіть в «Файл» - «Зберегти як AVI ...». Вкажіть програмі, в яку директорію зберегти файл, вказавши його ім'я та натиснувши на кнопку «Зберегти».
4
Створення семпли в AVI-Mux GUI 1.17.7Скачайте програму, запустіть інсталятор і відкрийте встановлену програму. У верхньому вікні натисніть правою кнопкою «Add» і додайте відео, з якого треба нарізати семпл. Тисніть «Відкрити». Відеофайл з'явиться в верхньому вікні. Клацніть по ньому двічі, в результаті чого ви побачите інформацію про файл. Виберіть «Settings». Виберіть той же формат, в якому створено фільм. Наприклад, якщо файл у форматі Matroska, то standard output format потрібно переключити на .mkv, а потім натисніть manually set split points.Далее введіть у вікні момент початку семпла, натисніть кнопку «+», введіть час закінчення ролика і знову натисніть «+ ». При появі обох точок на екрані підтвердіть вибір кнопкою Ok. Семплом стане та частина, яка буде між зазначеними точкамі.Среді основних налаштувань виберіть Input/output settings, підтвердіть вибір кнопкою Ok, потім в головному вікні програми натисніть Start. Відкриється вікно для збереження семплу, де потрібно вказати ім'я файлу і директорію для збереження. Зверніть увагу, дана програма зберігає всі три фрагмента, на які було розрізано відео. Вам знадобиться лише другий фрагмент.