Як встановити шпалери на робочий стіл.

Якщо вам не вистачає набору картинок для робочого столу, який йде в комплекті з операційною системою, то ви можете встановити будь-яке зображення в якості шпалер на робочий стіл. Припустимо, ви гортаєте який-небудь сайт-галерею з шпалерами на робочий стіл. Вам сподобалася картинка, але щоб завантажити її, необхідно вибрати дозвіл, а після цього - встановити. Давайте розбиратися.
Вам знадобиться
  • - комп'ютер
  • - доступ в інтернет
  • - операційна система Windows
Інструкція
1
Для початку, визначте розмір вашого екрану. Це необхідно для того, щоб підібрати картинку оптимального дозволу саме для вашого екрану. Правою кнопкою миші клацніть у вільне місце на робочому столі, далі дотримуйтесь по пунктах: Властивості? Налаштування. В блоці «Область екрану» знаходиться повзунок вибору дозволу екрану. Запишіть значення, яке на даний момент виставлено (припустимо, 1280 на 1024 точки).
2
З розміром визначилися. Якщо вподобана картинка доступна в декількох варіантах (наприклад, 800х600, 1024х768, 1280х1024 і 1600х1200), а розмір вашого робочого столу - 1280х1024, вибирати потрібно саме цей варіант для завантаження. Збережіть картинку в папку «Мої Малюнки». Потім поверніть всі вікна, знову клацніть правою кнопкою миші у вільному місці робочого столу, перейдіть в Властивості. Якщо в списку фонових малюнків ви не знайдете тільки що збережений файл, натисніть кнопку «Огляд» і вкажіть шлях до картинки самостійно.
Зверніть увагу
У статті розглянуто спосіб установити зображення для робочого столу в операційній системі Windows 2000 і XP. В новіших версіях Windows (Vista & Windows 7) метод установки набагато простіше: вам потрібно правою кнопкою миші клікнути на файлі з картинкою і вибрати пункт «Зробити малюнком робочого столу".