Як згуртувати команду.

Якщо ви збираєтеся організувати гру або плануєте реалізувати проект, то вам буде потрібно згуртована команда однодумців. Можливо, ви зараз є неформальним лідером певної групи людей, і перед вами стоїть завдання - згуртувати всіх учасників групи, щоб разом досягти мети!
Інструкція
1
Зберіть всіх учасників команди разом. Попросіть їх, щоб кожен з них коротко розповів про себе: освіта, захоплення, мрії. Можливо, деякі члени групи виявляться схожими за темпераментом, що тільки сприятливо позначиться на команді. Після шапкового знайомства проведіть гру. Розділіть вашу команду на дві і дайте їм завдання - розіграти сцену презентації бізнес рішення, наприклад. Так вони самі розподілять ролі у своїй маленькій групі, і обговорення загального завдання їх об'єднає. Потім, оголосіть командам, щоб вони об'єдналися в одну і показали кращі моменти, які їм сподобалися зі своїх виступів. Умова стресовій ситуації, стислі терміни на обмірковування ідеї обов'язково згуртує команду.
2
Проведіть всією командою вихідний день, наприклад, організуйте пікнік. Заздалегідь продумайте розважальну програму. Це можуть бути змагання на перевірку фізичної підготовки, гра в м'яч, твістер або більш спокійні розваги, як карткові ігри. Добре об'єднає команду інтелектуальна гра, подібна відомої передачі «Що? Де? Коли?». Ви будете суддею та ведучим, і ви повинні підготувати питання своїм «гравцям». Питання повинні ставитися до їх професійної діяльності. Щоб учасникам цікаво було грати, подбайте про хороше приз для них.
3
Влаштуйте членам команди справжні випробування на довіру і витривалість. Для цього підійде таке спортивний захід, як, наприклад: вміститися всім членам команди на окресленому квадраті (метр на метр) землі. Вони повинні обійняти один одного і когось підняти на руки. Таким чином, всі члени команди тактильно відчують один одного.
4
Попросіть членів команди зобразити своїх колег. Так, по черзі, зображуючи один одного, учасники команди ближче пізнають один одного і швидше розкриються в колективі.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=BhX-qhKpWos