Як додати файл в образ диска.

Зняття образів з оптичних дисків вже давно і широко практикується в середовищі користувачів персональних комп'ютерів. У вигляді образів досить зручно зберігати резервні копії даних з дисків, то є дані, які не потрібно міняти. Але що робити, якщо необхідно додати файл в образ диска?
Вам знадобиться
  • - емулятор оптичних приводів Alcohol 120%;
  • - програма для запису інформації на оптичні диски Nero Burning Rom;
  • - місце на жорсткому диску комп'ютера, достатню для копіювання інформації з образу .
Інструкція
1
Відкрийте образ диска в Alcohol 120%. Натисніть кнопку Ins, поєднання клавіш Ctrl + O або виберіть у меню пункти «Файл» і «Відкрити». В отобразившейся діалозі перейдіть в каталог з образом, виділіть файл образу і натисніть кнопку «Відкрити». Файл образу буде додано в список образів.
2
Змонтуйте відкритий образ в один з віртуальних приводів. Клікніть на ім'я образу в списку правою кнопкою миші. В контекстному меню виберіть "Змонтувати на пристрій», в який з'явився дочірньому меню виберіть пункт, відповідний предпочитаемому приводу.
3
Скопіюйте весь вміст образу в тимчасовий каталог на жорсткому диску. Відкрийте файловий менеджер або провідник Windows. Перейдіть на диск, де достатньо місця для розміщення всієї інформації з образу. Створіть на диску тимчасовий каталог. Далі відкрийте в іншій панелі файлового менеджера або іншому вікні провідника кореневої каталог носія, змонтованого в віртуальний оптичний привід. Виділіть всі файли і папки віртуального диска. Скопіюйте виділене вміст в тимчасовий каталог.
4
Додайте файл до вмісту образу диска. В файловому менеджері або провіднику знайдіть файл, файли або директорії для додавання в образ. Скопіюйте їх у тимчасовий каталог, куди в попередньому кроці було поміщено вміст образу. Створіть додаткову структуру каталогів в тимчасовій папці, якщо це необхідно.
5
Створіть новий проект в Nero Burning Rom. Натисніть Ctrl + N, кнопку «Новий» на панелі інструментів, або виберіть у меню пункти «Файл» і «Створити». У діалозі виберіть формат створюваного образу. Він повинен відповідати формату образу, з якого дані копіювалися в тимчасовий каталог. Натисніть кнопку «Новий».
6
Додайте всі файли і директорії з тимчасового каталогу в створений в Nero Burning Rom проект. У лівій панелі менеджера проектів знайдіть і виділіть тимчасову директорію. Виділіть весь її вміст за допомогою миші або натиснувши Ctrl + A. Перенесіть мишею все виділене вміст в праве вікно менеджера проектів.
7
Виберіть віртуальний рекордер для запису образів в якості цільового пристрою. Клікніть по випадному списку, розташованому в панелі інструментів. Зробіть поточним пункт Image Recorder.
8
Почніть запис проекту. Натисніть клавіші Ctrl + B, клікніть по кнопці «Записати» на панелі інструментів або виберіть у меню пункти «Рекордер» і «Записати проект ...». У діалозі натисніть кнопку «Прожиг».
9
Запишіть образ з новим вмістом, що включає додану інформацію. В діалозі «Зберегти файл образу» виберіть папку для збереження файлу та ім'я образу. Натисніть кнопку «Зберегти».
10
Дочекайтеся закінчення формування нового файлу образу. Інформація щодо процесу запису інформації буде відображатися у вікні програми.
Зверніть увагу
Ви не зможете перезаписати вихідний образ з Nero Burning Rom, якщо не демонтіруете його попередньо в Alcohol 120%. Збережіть вихідний образ до того моменту, поки не переконаєтеся в задовільною функціональності образу з доданою інформацією.