Як закріпити стрази для волосся.

Стрази у волоссі додають з власниці чарівності і привабливості. При цьому кардинальних змін в зовнішності жінки вони не вимагають. Прикріпити стрази до волосся можна кількома способами: від нарощування пасм волосся зі стразами до прикріплення волосіні зі цими прикрасами до голови.
Інструкція
1
Якщо ви хочете, щоб стрази прикрашали ваше волосся на святі або вечірці, краще вдатися до прикріплення накладних пасм. Вони робляться з натурального волосся, виглядають дуже природно і абсолютно безпечні в застосуванні.
2
Для того щоб прикрасити голову такими прядками, необхідно придбати готовий комплект. Він складається з декількох пасм і маленьких шпильок. За допомогою цих шпильок прикріпіть пасма до основи власного волосся. Пасма можна вибрати під колір волосся або світліше для створення ефекту мелірування. А щоб виділитися з натовпу, придбайте контрастні пасма. Накладні пасма зі стразами легко знімаються, їх можна використовувати, коли завгодно, мити, сушити феном і навіть фарбувати.
3
Другим способом закріплення страз на волоссі є нарощування. В даному випадку волосінь зі стразами кріпиться до волосся за допомогою кератиновой капсули. При цьому прикраси можна носити досить довго - 2-3 місяці. Але ось в домашніх умовах таку процедуру провести не вийде. Зверніться в перукарню, якщо хочете порадувати себе і оточуючих мерехтливим блиском в волоссі. Майстер докладе капсулу до волосся, за допомогою щипців високої температури розплавить її і зростити волосінь вашими натуральними волоссям. При такому способі місце спайки практично непомітно, зате ефект приголомшливий!
4
Якщо ви любите часто змінюватися, а на відвідування перукарні немає часу і сил, можна скористатися «холодним» нарощуванням будинку. Для цього необхідно придбати спеціальний клей. Але «холодне» нарощування підходить тільки для шатенок і блондинок, оскільки клей залишає світлі сліди, які помітні на волоссі інших відтінків.
5
Для закріплення страз на волоссі можна використовувати силіконовий кріплення. Він досить простий у застосуванні, легко знімається, але надійно фіксує прядку біля основи волосини. Силіконовий кріплення дає можливість легко міняти стрази на будь-які кольори, форми і розташовувати їх в довільному порядку.