Як зробити шумоізоляцію в будинку.

Звукоізоляція в наших будинках найчастіше залишає бажати кращого. Найпростіший спосіб забезпечити тишу і спокій, це установка звукоізоляції в квартирі. Вона так само не завадить і в тому випадку, якщо в сім'ї росте музикант або хтось захоплюється «шумним» хобі, наприклад карбуванням.
Інструкція
1
Визначте, на яких стінах необхідно змонтувати шумоізоляцію. Це стіни, що виходять на вулицю, стіни, що примикають до сусідніх квартирах, стеля. Міжкімнатні перегородки Звукоізолюючий по необхідності.
2
Потім визначитися з товщиною звукоизолирующего шару. Зазвичай він становить 50мм. Перед монтажем каркаса обробіть стіни антисептичної рідиною, для запобігання появи грибка. Проведіть електропроводку до початку основних робіт.
3
На стіні під стелею поставте мітку на відстані 50 мм від перекриття. Перенесіть мітку, за допомогою гидроуровня на чотири стіни. З'єднайте всі мітки лініями.
4
Строго по лініях, прибийте по периметру кімнати металопрофіль. Кріпите профіль до стіни за допомогою перфоратора і дюбелів. Встановіть горизонтальні профілю з кроком в 600 мм.
5
Горизонтальні Металлопрофілі додатково прикріпіть до стелі, універсальними підвісами. Кінці підвісити нема загинайте. Між собою горизонтальні профілі з'єднайте системою кріплення «краб».
6
Все час контролюйте рівнем правильність монтажу. Поздовжні і поперечні елементи каркаса повинні знаходитися в строго горизонтальному положенні. Здійснюйте монтаж каркаса саморізами з назвою «клоп».
7
В отримані вікна каркаса вставте плити звукоізолюючого матеріалу. Матеріал ріжте за розміром, за допомогою будівельного ножа. Стирчать краю універсальних підвісів підігніть для утримання плити. Через плити звукоізоляції просвердлите отвори в стелі (по два на плиту). Закріпіть плити пластикової системою кріплення «гриб».
8
Нанесіть мітки на відстані 50 мм від вертикальних стін на поздовжні або поперечні профілі стелі. З'єднайте ці мітки лініями. За допомогою схилу перенесіть лінії на підлогу. За отриманими лініях закріпіть металопрофіль по периметру.
9
Змонтуйте вертикальні стійки каркаса. У кутах повинні бути подвійні стійки, пов'язані між собою саморізами. Змонтуйте поперечки каркаса. З'єднайте поперечні і вертикальні профілі за допомогою кріплення «краб».
10
З'єднання з площиною стіни виконуйте за допомогою універсальних підвісів. Вставте в проміжки між профілями звукоізоляційні плити і закріпіть, аналогічно стельового кріпленню. Зашийте каркаси гіпсокартоном.