Як завантажувати моди.

Завантаження модов - звичайна справа для людей, які вважають себе геймерами. Цей процес полягає в підключенні до гри аматорських розширень, що роблять геймплей більш насиченим і цікавим.
Інструкція
1
Віддайте перевагу перевірені сайти для завантаження модів. Ідеальним місцем для скачування модифікацій є сервіси цифрової дистрибуції, такі як Steam. Завантажуючи продукт звідти, ви можете бути на сто відсотків упевнені, що він не містить в собі вірусу або «хробака» і крім того, стабільно і надійно працює. Досягається це за рахунок того, що будь-яка модифікація або видається самими розробниками, або ними схвалюється. Втім, не обов'язково, щоб сайт був ліцензійним: багато ігрові портали проводять аналогічну по ретельності модерацію, але викладають виключно аматорські доповнення - прикладом може послужити Stopgame.ru.
2
Скачивайте модифікації з інсталятором. На просторах інтернету можна знайти різні варіації одного і того ж мода і найвірнішим буде той, який зажадає від вас найменше сил для установки. Як правило, хороші і якісні доповнення (а вже тим більше офіційні DLC) забезпечені програмою-інсталятором, яка зажадає від користувача лише вказати директорію з грою. Такі моди зроблені більш ретельно і зі старанням, а головне, що при їх установці ви повністю уникаєте можливості пошкодити файли гри при неправильній установці.
3
Іноді існує можливість завантажити аддон прямо з гри. Існує два базових варіанти це зробити - завантажити DLC (вбудовуване доповнення з офіційного сайту) і підключити модифікацію з жорсткого диска. У першому випадку гра автоматично (якщо мод НЕ платний) почне скачування і установку і вам не доведеться нічого робити. При запуску з жорсткого диска вам, навпаки, потрібно попередньо завантажити модифікацію, помістити її у відповідну директорію (вона повинна бути написана в інструкції по установці мода) і вже після запуску гри в меню «доповнення» знайти викачане і натиснути клавішу «запустити». Така «зручна» установка існує в Fallout, The Elder Scrolls і Doom 3.
Корисна порада
Завантажуючи мод з сумнівного сайту, ви ризикуєте скачати вірус.