Як закрити доступ в інтернет. Як закрити програмі доступ в інтернет.

Інтернет є прекрасним засобом не тільки для розваги та спілкування з друзями, але і для роботи і навчання. У всесвітній павутині багато корисної інформації, але марною і навіть шкідливою нітрохи не менше. Ваші діти, особливо маленькі, зазвичай не віддають собі звіт в тому, куди вони лазять під час своїх гулянь по інтернету і можуть «наловити» вірусів або надивитися порно-матеріалів.
Інструкція
1
Обмежити дитячі мережеві походеньки або зовсім заборонити дітям доступ до мережі без нагляду нам допоможуть спеціальні програми, викачані з інтернету. Візьмемо, наприклад, програму KidsControl. Встановлюємо її і запускаємо.
2
Далі у вікні програми шукаємо пункт меню «Права користувачів», потім переходимо в «Адміністратор» та «Доступ до панелі управління». Забороняємо доступ до панелі управління для інших користувачів, щоб навіть самий хитрий з наших дітей не зміг настройки безпеки змінити.
3
Складаємо список заборонених ресурсів: тиснемо на «Заборонені ресурси» та навпроти потрібних категорій ставимо галочку. Далі тиснемо на «Заборонені файли». Таким же чином закриваємо доступ до певних груп файлів, які ми самі відзначимо галочками.
4
Щоб заборонити або дозволити до перегляду якийсь окремий ресурс, нам потрібно налаштувати списки заборонених і дозволених сайтів в закладках «Білий список» та «Чорний список».
5
Якщо потрібно повністю заборонити доступ до інтернету в певний час і дні, то користуємося закладкою «Розклад доступу». Можна вибрати певні проміжки часу і дні, а якщо вибрати всі дні тижня, то можна зовсім заблокувати доступ до інтернету тому чи іншому користувачеві.
6
Інформацію про відвідані за час вашої відсутності сайтах ви можете, вибравши «Журнал завантажень». Там відобразяться дані про всі переглянутих сторінках.