Як відкрити доступ до комп'ютерів в мережі.

Щоб правильно створити і налаштувати локальну мережу, необхідно врахувати кілька факторів. Особливу увагу слід звернути на настройку мережевих адаптерів і параметрів брандмауера.
Вам знадобиться
  • - мережевий концентратор;
  • - мережеві кабелі.
Інструкція
1
Для початку створіть локальну мережу. Це можна зробити за допомогою маршрутизатора. В якості альтернативного варіанту налаштуйте один з комп'ютерів в якості сервера.
2
Оберіть відносно потужний комп'ютер, який буде «роздавати» інтернет іншим пристроям в мережі. Встановіть в нього додаткову мережну карту. Оновіть для неї драйвери і з'єднайте цей мережевий адаптер з комутатором (мережевим концентратором).
3
До другої мережевої карти підключіть кабель доступу до інтернету. Налаштуйте з'єднання з сервером провайдера і перевірте його працездатність. Вимкніть поки це з'єднання.
4
З'єднайте інші комп'ютери, принтери та ноутбуки з мережевим концентратором. Для цього вам буде потрібно наявність декількох мережевих кабелів потрібної довжини.
5
Відкрийте доступні мережеві підключення у основного комп'ютера. Виберіть протокол інтернету TCP/IP мережевої карти, з'єднаної з комутатором, і відкрийте властивості цього меню. Задайте для цього мережевого адаптера постійний IP-адресу, рівний 174.174.174.1.
6
Тепер перейдіть до властивостей підключення до інтернету. Відкрийте вкладку «Доступ». Встановіть прапорець навпроти пункту «Дозволити використовувати дане підключення до інтернету іншим користувачам локальної мережі». Виберіть мережу, утворену мережевим концентратором.
7
Відкрийте настройки брандмауера Windows. Вимкніть контроль системи над вашою локальною мережею. Тепер перейдіть до налаштувань залишилися комп'ютерів. Схема параметрів протоколу TCP/IP для них буде наступною: IP-адреса - 174.174.174.ХОсновной шлюз - 174.174.174.1Предпочітаемий і альтернативний DNS-сервери - 174.174.174.1.Маску підмережі міняти не слід.
8
Тепер підключіться до інтернету на першому комп'ютері. Переконайтеся в тому, що решта ПК також отримали доступ до всесвітньої павутини.