Як описати проблему в творі.

Останнім часом у школярів виникає все більше проблем з написанням твору. А так як в 11 класі всі стикаються з ЄДІ з російської мови, де просто необхідно вміти писати твір, то досить запам'ятати всього кілька правил, які допоможуть вам це зробити на відмінно.
Інструкція
1
ПроблемаДовольно-таки часто трудність в учнів викликає знаходження проблеми. Для початку необхідно уважно прочитати текст, який дан. Проблема - це те, що хвилює автора і завжди потребує вирішення. Зазвичай вона не відноситься до якогось певного людині, а стосується всіх в різних ситуаціях. Проблеми бувають різних видів: філософські, соціальні, політичні та інші. Вид не варто писати у творі. Головне - це відшукати саму проблему.
2
Почати опис можна наступними образами: «В даному тексті автор зачіпає таку проблему: ...» або «Найбільше автора хвилює така проблема: ...». Найголовніше, щоб у пропозиції звучало слово «проблема». Потім необхідно написати коментар до проблеми: показати, наскільки вона важлива і актуальна. Також можна написати, як часто з нею стикаються.
3
Який би проблема не була і якою б не бачили її ви - у автора є своя позиція. Про неї вам теж необхідно написати і висловити свою думку. Погоджуватися чи ні - справа ваша. Але щоб ваші слова були порожніми, приведіть свої аргументи. Вони повинні бути або зі свого життя, або з книги або інших джерел і фактів, які доведені і є загальновідомими.
4
Підбивши підсумок вище написаному, необхідно зробити висновок. Він об'єднуватиме весь ваш текст і повинен мати логічне завершення.
Корисна порада
Якщо вам важко виділити проблему, то пошукайте приклади в інтернеті. Досить велика кількість робіт, де також є до них аргументи.