Як почистити песцевий комір.

Комір з песця виглядає дуже красиво, прикрашаючи тим самим верхню річ, будь то пальто або куртка. Але саме головне достоїнство цієї речі - він відмінно зберігає тепло, не даючи власникові Песцового коміра мерзнути в холодну пору року. Через довгого ворсу, у ньому накопичується велика кількість пилу та інших дрібних частинок сміття. Так як почистити хутряний комір в домашніх умовах, не звертаючись в хімчистку?
Вам знадобиться
  • - Манна крупа чи крохмаль,
  • - щітка,
  • - денатурований спирт,
  • - аміачна вода,
  • - бензин ,
  • - пшеничні висівки.
Інструкція
1
Багато власників песцевих комірів задаються цим питанням вже після першого сезону шкарпетки. І це, насправді, не дивно. Так як незабарвлений хутро звіра світлий і тому мазкий. Чистку світлого хутра коміра можна зробити за допомогою манної крупи або крохмалю, які чудово вбирають бруд. Насипте крохмаль на хутро і почистіть м'якою щіткою або потріть руками, повторюйте процедуру до тих пір, поки крохмаль не стане абсолютно чистим. Залишилося лише гарненько струснути хутряний виріб, яке готове знову до шкарпетці. Крохмаль і манка в цьому випадку є натуральними адсорбентами.
2
Якщо на комірі раптом утворилася пляма, його можна видалити за допомогою наступного розчину: змішайте в рівних пропорціях денатурований спирт і аміачну воду. Змочіть у цьому розчині ватний тампон і акуратно протріть хутро по напряму його зростання. Після цього протріть ворс чистим лляним рушником, гарненько вибийте і розчешіть.
3
Жирне пляма з Песцового коміра можна видалити за допомогою бензину. Візьміть бавовняну або льняну ганчірку і змочіть в очищеному бензині. Якщо пляма свіже, тоді його потрібно протирати по напрямку росту ворсу, якщо застаріле - проти шерсті.
4
Сильно забруднене песцевий комір можна очистити нагрітими пшеничними висівками. Покладіть їх у невелику каструлю і поставте на невеликий вогонь, заважайте до тих пір, поки вони не добре не прогріються (стежте за тим, щоб вони не підгоріли). Розкладіть хутряний комір на столі і посипте його гарячими висівками, потріть рукою у напрямку ворсу і в зворотному напрямку. Після цього гарненько струсіть хутро і виколоти. Розчешіть виріб металевою щіткою або гребенем. Замість висівок можете використовувати кукурудзяну муку грубого помелу.
Корисна порада
Якщо ви боїтеся зіпсувати песцевий комір і ніяк не зважитеся на його чистку, тоді варто звернутися в спеціалізовану хімчистку хутряних виробів.