Як зменшити шум ноутбука. Як зменшити звук на ноутбуці.

Деякі мобільні комп'ютери після декількох місяців використання починають видавати неприємні звуки. Основна причина їх появи - засмітилися або занадто сильно розігнані кулери.
Вам знадобиться
  • - викрутка хрестова.
Інструкція
1
Спочатку спробуйте зменшити шум ноутбука, використовуючи для цього програмні методи. Скачайте та встановіть програму SpeedFan. Вивчіть температурні показники для кожного пристрою, на якому встановлений спеціальний датчик.
2
Тепер знайдіть список всіх підключених вентиляторів і зменшіть швидкість обертання лопатей потрібного пристрій, натиснувши кілька разів стрілочку «Вниз». Переконайтеся в тому, що зниження швидкості вентилятора не зашкодить обладнанню, поряд з яким воно встановлено.
3
У тому випадку, якщо шум не пропав або даний метод вам не підходить (перегріваються пристрої), почистіть вентилятор. Вимкніть ноутбук і розберіть його. Для цього буде потрібно відкрутити кілька шурупів, а також акуратно від'єднати деякі шлейфи. Знайдіть вентилятор, який необхідно почистити.
4
Змочіть в слабкому спиртовому розчині ватяну паличку і акуратно протріть лопаті вентилятора. Спробуйте пальцями покрутити кулер. Якщо ви помітили підозрілий шум або кулер крутиться на осі з великим трудом, то вийміть вентилятор з гнізда.
5
Акуратно зніміть наклейку, розташовану в центрі вентилятора. Капніть трохи силіконової змазки або машинного масла на вісь обертання кулера.
6
У тому випадку, якщо дана вісь прихована за круглої гумовою прокладкою, вийміть її. Акуратно вийміть стопорне кільце і гумову шайбу. Зніміть лопаті з осі обертання.
7
Нанесіть мастило на вісь і в отвір. Зберіть кулер. Встановіть його в гніздо і закріпіть. Підключіть живлення до вентилятора.
8
Зберіть ноутбук і увімкніть його. Переконайтеся в тому, що рівень шуму став значно нижче. Запустіть програму SpeedFan і відрегулюйте швидкості обертання вентиляторів. Намагайтеся не ставити мінімальні значення швидкостей, щоб уникнути перегріву устаткування.