Як поліпшити звук мікрофона.

Завдяки вбудованим мікрофонів ви можете брати участь в конференціях та відео-чатах за допомогою MSN Messenger та інших подібних додатки для обміну миттєвими повідомленнями. Після установки мікроона вам потрібно вказати вірні аудіо настройки. Останні даються особливо складно. На щастя програма MSN Messenger володіє простим у використанні "Майстром настройки" щоб допомогти вам поліпшити якість мікрофону.
Вам знадобиться
  • - Мікрофон;
  • - комп'ютер;
  • - MSN Messenger.
Інструкція
1
Запустіть MSN Messenger, клацну два рази по ярлику на вашому робочому столі або виберіть його в меню "Пуск" зі списку програм вашої системи. Виконайте введення імені користувача і пароля для входу в систему. Дочекайтеся, поки програма виконає завантаження вашого профілю.
2
Виберіть в меню пункт "Інструменти", після чого перейдіть до "Майстра настройки аудіо/відео". Запустіть його, натиснувши кнопку "Далі" у виниклому діалоговому вікні. Вкажіть у списку вашу модель мікрофона і натисніть "Далі".
3
Відрегулюйте якість звучання мікрофона. Щоб зробити це, переміщайте мікрофон від вас на 3-5 см і міняйте відображаються настройки доти, поки рівень чутливості мікрофона не досягне середньої позначки. Коли буде запропоновано, говорите в мікрофон, продовжуючи пересувати його, поки результати вас не влаштують. Після закінчення налаштувань натисніть клавішу "Далі" і потім "Готово". У разі розташування мікрофона надто близько до обличчя, ваш голос для співрозмовника звучати буде занадто різко, а якщо далеко, то буде ймовірність, що він вас просто не почує. Завершивши калібрування, натисніть "Далі".
4
Виберіть в списку звукову систему і перейдіть до розділу "Тестування динаміків". Тут починайте переміщати повзунок звуку вниз або вгору, щоб налаштувати якість звуку колонок. Для закінчення тестування натисніть клавішу "Стоп". Тепер мікрофон повністю налаштований і готовий до роботи.
5
Протестуйте в спілкуванні якість мікрофона. Для цього виконайте дзвінок другу і поцікавтеся у нього, наскільки він добре вас чує. При найменших перешкодах потрібно повернутися в меню налаштувань і змінювати налаштування звучання, поки співрозмовник не чує вас достатньо ясно і голосно.
Корисна порада
Переконайтеся, що дана модель мікрофона підтримується вашим комп'ютером, а також встановленої звуковою картою.