Як малювати павича.

Павлина дізнаються по красивому різнобарвному хвосту, що нагадує шлейф царського вбрання. Така прикраса властиво тільки самцям, які використовують його для залучення самок в період залицяння. З першого погляду може здатися, що намалювати павича складно, але насправді зображення цього птаха складається з нескладних, повторюваних елементів.
Вам знадобиться
  • Папір,
  • олівець,
  • фарби,
  • Стерк.
Інструкція
1
Для початку накидайте загальні риси птиці. На місці передбачуваної голови намалюйте невелике коло. Від нього вниз опустіть дві злегка розходяться лінії. На їх кінці накресліть великий еліпс. Другий еліпс, що позначає тіло павича, на кінцевому малюнку не буде видно. Але на начерку він потрібен для того, щоб визначити, звідки відходять нижні кінцівки птиці. До нижньої частини цього еліпса прірісуйте дві ноги. На кожній з них має бути по чотири пальці. Найголовніше прикраса павича - його хвіст. Накидайте його у вигляді великого віяла.
2
Орієнтуючись на чорновий контур, обведіть голову, шию і груди павича однієї плавною лінією. Зафарбуйте внутрішню область вийшла фігури синім кольором. Вниз від грудей намалюйте невеликий коричневий півколо, що позначає праве крило птаха. Ліве крило відходить від нижньої лінії тіла. Зробіть його трохи більше і світліше, ніж праве.
3
Зобразіть підставу хвоста у вигляді злегка розкритого віяла, що складається з дев'яти смуг. На кожній смузі намалюйте безліч дрібних пір'я. Нижні пір'ячко повинні трохи перекривати верхні. Пофарбуйте підставу хвоста в зелений колір. При бажанні, можете злегка висвітлити його краю. Іншу частину хвоста зробіть темно-зеленою.
4
Павині пір'я красиві і різнокольорові. Накресліть стрижень пера у вигляді потовщеною лінії. У верхній його частині намалюйте великий зелений круг. Всередину нього додайте сіру окружність, розміром трохи менше. Подібним чином намалюйте ще кілька кіл. Спочатку зелений, потім коричневий і сіро-блакитний. Усередині останнього накресліть синій перевернутий лист латаття. Малюнок повинен нагадувати льодяник на паличці. Оточіть перо великою кількістю вигнутих ліній зеленого кольору. Вони зімітують опахало.
5
Заповніть темно-зелену область декількома рядами пір'я, описаних в попередньому кроці. Дрібні пір'я повинні примикати до основи хвоста, а більші розташовуватися ближче до його краю. Очин кожного пера спрямований до тіла птаха. Зітріть допоміжні лінії з голови, шиї і грудей павича.
6
До лівої нижньої частини голови прірісуйте дзьоб у вигляді трикутника з дугоподібними сторонами. На середині дзьоба накресліть темно-сіру ніздрю, що нагадує листочок. Сам дзьоб окрасьте в сірий відтінок. Середню частину голови оттените зеленим кольором. У тому місці, де з'єднується голова і шия, проведіть товсту темно-зелену межу. Далі намалюйте очей павича. Додайте коричневий овал на середину голови. У ньому накресліть чорну окружність, меншого розміру. У лівій верхній частині чорного зіниці поставте світлий відблиск. Оточіть очей двома витягнутими листочками білого кольору.
7
На голові у павича розташовується чубчик. Щоб його зобразити, проведіть сім коротких рисочок від верхньої частини голови. На кінці кожної риси намалюйте маленький синій овал. Залишилося оформити ноги павича. Обведіть намальовані контури кінцівок так, щоб вони стали трохи товщі. Пофарбуйте їх в світло-коричневий колір.