Як отримати доступ до папки.

Багатьом користувачам персональних комп'ютерів напевно доводилося займатися встановленням заново операційної системи з якихось причин. Хтось цілком міг стикатися і з такою ситуацією: ми переустановили ОС, а папку Мої Документи зі старої системи скопіювати забули. Після установки нової системи при спробі відкрити папку ми отримуємо повідомлення "Немає доступу».
Інструкція
1
Ця проблема вирішується шляхом відключення простого спільного доступу до файлів, щоб стати її власником. Отже, заходимо в меню «Пуск» і вибираємо там розділ «Мій комп'ютер». В меню «Сервис» нам потрібно вибрати команду «Властивості папки» і перейти на вкладку «Вид». Заходимо в розділ «Додаткові параметри» і знімаємо прапорець «Використовувати простий спільний доступ до папок», підтверджуючи вибір натисканням кнопки «ОК».
2
Кількома правою кнопкою миші на значок тієї папки, власника якої нам потрібно поміняти, вибираємо пункт «Властивості». Відкриваємо вкладку «Безпека» і тиснемо на «ОК», якщо повідомлення безпеки відобразиться. Натискаємо на пункт «Додатково» і переходимо до вкладки «Власник». Тепер в колонці «Ім'я» нам потрібно виділити ім'я свого користувача або запис «Адміністратор» або ж групу "Адміністратори". Тепер щоб стати законним власником папки разом з усім її вмістом, ставимо галочку навпроти прапорця «Замінити власника об'єктів і субконтейнерів». Підтверджуємо вибір, натиснувши на «ОК».
3
Далі у нас на екрані може вискочити системне повідомлення про помилку, яке скаже нам про те, що ми не маємо на читання папки дозволу, і запитає нас, чи хочемо ми замінити дозволу для папки таким чином, щоб у нас була можливість мати право повного до неї доступу. Тиснемо кнопочку «Так» і всі дозволи замінюються. На завершення натискаємо на «ОК» і налаштовуємо для папки разом з її вмістом параметри безпеки.
Серед користувачів комп'ютерів досить часто зустрічається проблема доступу до тих чи інших ресурсів - папок, внутрішньомережним файлів та інших різноманітних об'єктів. У цій статті ми розповімо про один із способів, що дозволяють отримати доступ до тих чи інших об'єктах усередині локального комп'ютера і до управління цими об'єктами за власним бажанням.
Інструкція
1
В провіднику Windows відкрийте той розділ, в якому знаходиться папка або файл, до яких ви не можете отримати бажаний доступ. Клацніть правою кнопкою миші і виберіть розділ «Властивості», а у вікні, виберіть вкладку «Безпека».
2
Знайдіть кнопку «Додатково» і натисніть її, щоб відкрити додаткові параметри безпеки. Зайдіть у вкладку «Власник» - там повинно бути введено ім'я поточного власника прав на дані. Натисніть кнопку «Змінити».
3
Клацніть на своє ім'я в списку або на пункт «Адміністратори» і натисніть ОК. Також відзначте галочкою пункт «Замінити власника подконтейнеров і об'єктів», щоб весь вміст необхідної папки, включаючи підпапки, перейшло до нового власника - тобто, до вас.
4
Щоб отримати доступ до зміни деяких розділів реєстру, клацніть на підрозділі реєстру правою клавішею миші та виберіть «Дозволи».
5
Потім відкрийте розділ «Додатково» і повторіть дії, виконані вище в провіднику Windows. Потім потрібно виставити нові дозволи облікового запису - у вкладці «Безпека» натисніть кнопку «Змінити» для зміни дозволів.
6
Під списком користувачів і груп натисніть кнопку «Додати» і впишіть в з'явилося вікно ім'я свого облікового запису. Натисніть ОК, а потім в попередньому вікні виділіть в списку свій обліковий запис і в нижньому розділі встановіть галочки на всіх пунктах під словом «Дозволити». Це дасть вам повний доступ до необхідних даними.