Вчимося фокусів з монетою: Як правильно.

Іноді хочеться здивувати своїх знайомих і друзів яким-небудь цікавим фокусом, але при цьому не завжди під рукою виявляються потрібні предмети, потрібні для цього. Проте існує безліч фокусів з предметом, який напевно знайдеться в кишені у будь-якої людини - із звичайною монетою. Навчитися різним фокусів з монетою нескладно, для цього достатньо трохи практики.
Вам знадобиться
  • монета
Інструкція
1
Перший фокус полягає в тому, що ви просите дати вам монету і пропонуєте кинути її кому-небудь або кидаєте її самі ребром на непокритий скатертиною стіл. Після того, як монета покотиться, ви, що не дивлячись на неї, вгадуєте, як вона впала - решкою або орлом вгору. Цей фокус може бути повторений кілька разів поспіль, при цьому ви можете знаходитися в іншому кінці кімнати або у вас можуть бути зав'язані очі.
2
У чому секрет цього фокусу? У використанні своєї власної монети, на одній стороні якої (наприклад, на «орле») попередньо зроблена невелика зарубка скраю таким чином, щоб маленький зубчик або шматочок металу виставляється вперед в цьому місці.
3
Якщо ваша монета покотиться по столу і впаде карбом вгору, вона задзвенить так само, як і звичайна монета, з тривалим дзвінким звуком. Цей характерний звук буде ставати все слабкішими і слабкішими, поки не припиниться зовсім. А якщо монета впаде карбом вниз, то тертя виступаючого зубчики об стіл вдвічі зменшить кількість часу звучання цього звуку, а в кінці він може зупинитися, і ви почуєте звук стуку монети.
4
Це характерне розходження звуку майже помітно для присутніх, але досить уловимо для уважного слуху. Так що, якщо ви зробили зарубку на боці «орла», і монета, коли падає, звучить сильніше, то випала «решка», а якщо слабкіше - «орел».
5
Використовуючи монету, взяту у кого-небудь з присутніх глядачів, ви можете непомітно для них поміняти її на свою власну (наприклад, запропонувавши показати, як її потрібно покотити і т. Д.). При цьому глядачі не повинні здогадуватися, що ви визначаєте звук монети, оскільки, в такому випадку вони самі без праці розрізнять різницю в цих звуках. Якщо ж хто-небудь з глядачів запропонує самому пройти цей фокус, ви можете, непомітно змінив свою підставну монету звичайної, без проблем прийняти його виклик.
6
Для іншого фокуса, крім монети, вам знадобиться три чашки. Ви накриваєте звичайну монету однієї з цих чашок, які потім ви кілька разів міняєте місцями. Фокус полягає в тому, що ви легко можете визначити, під який із трьох чашок знаходиться монета. Секрет фокуса дуже простий. Ви заздалегідь приклеюєте до монети довгий волосся. А коли ви накриє монету однієї з трьох чашок, ви можете їх переміщати як завгодно. При цьому ви в будь-який момент можете точно сказати, під який з цих чашок знаходиться монета. Все, що слід зробити, це побачити, під який з чашок знаходиться волосся, щоб визначити, де знаходиться монета.