Як сконструювати кухню.

Оригінальні дизайнерські проекти кухонь розраховані, як правило, на досить великі площі. Але як сконструювати кухню якщо розміри приміщення не дозволяють розмістити там барні стійки та інші сучасні конструкції, і навіть мінімальний набір побутової техніки поміщається там насилу? Озброївшись рулеткою і олівцем можна самостійно розробити проект кухні, ідеально вписується саме в ваше приміщення.
Інструкція
1
Заміряйте довжину і висоту стін кухні. Визначте розташування кухні - пряме або кутове. Продумайте і накресліть деталізований план кухні. Врахуйте всі ніші, кути, труби й виступи, наявні в приміщенні. Намалювати детальний план кухні можна як на ватмані, так і з використання спеціальних комп'ютерних програм.
2
Почніть конструювати з нижнього ряду шаф Слід врахувати, що стандартні підлогові шафи мають висоту 85 см, глибину від 45 до 50 см. Ширина шаф може становити 80, 60, 40 або 30 см. Шафи з шириною 40 і 30 см використовуються, як правило, для висувних ящиків. Вважається, що висувні ящики набагато зручніше в експлуатації, ніж шафи з дверцятами. Ширина тумби під мийку може бути як 80, так і 60 см, в залежності від площі вашої кухні.
3
Позначте на плані бажані місця установки мийки, варильної панелі, посудомийної і пральної машин, духовки і холодильника. При плануванні необхідно врахувати, що кухонна техніка повинна грамотно вписатися в робочу зону майбутньої кухні. Посудомийну і пральну машину рекомендується розташувати поруч з мийкою. Основну робочу зону рекомендується розташувати між миттям і поверхнею. Причому, сумарна довжина поверхні робочого простору повинна знаходитися в діапазоні від 3 до 6 метрів. Духовка і варильна панель не повинні сусідити з холодильником.
4
Приступайте до конструювання навісних шкафовПрі цьому слід врахувати, що відстань між верхнім і нижнім рядом шаф повинно бути не менше 65 см. Глибина настінних шаф не повинна перевищувати 30, а висота - 71 см. Шафи з висотою 35 см можуть відкриватися як по горизонталі, так і по вертикалі. Ширина стандартних настінних шаф може становити 30, 40, 60 або 80 см. Кухонну витяжку слід розташувати безпосередньо над варильною поверхнею. Шафа-сушку необхідно помістити над мийкою.
5
Ретельно прорахуйте і перевірте всі розміри. Виберіть стиль, колір, матеріал фасадів. Складіть докладний список, включивши туди фурнітуру. Зробіть замовлення і дочекайтеся його виконання. Зберіть нову кухню.
Корисна порада
Якщо стандартні розміри шаф і тумб не вписуються в простір вашої кухні, можна виготовити меблі на замовлення з будь, що влаштовує вас розмірам. Правда, ціна таких меблів буде значно дорожче.