Як налаштувати гітару з нейлоновими струнами.

Налаштування гітари в плані техніки зовсім не складна, з даною проблемою стикаються новачки через недостатнє досвіду. Гітару можна налаштовувати як за допомогою приладів, так і на слух.
Інструкція
1
Розтягніть струни сильніше, якщо ви налаштовуєте гітару з новими нейлоновими струнами. Налаштуйте гітару на 1 тон вище і поставте її на стійку. Через 2 години налаштуйте гітару за правилами. Такий метод кілька скоротить термін служби нейлонових струн. Якщо цей спосіб вам не підходить, добийтеся меншої кількості вільних витків струни на кілку шляхом перехлеста другого витка над першим.
2
Налаштуйте гітару за допомогою електронного тюнера, який можна придбати в будь-якому магазині музичних інструментів. Якщо у вас немає можливості скористатися електронним тюнером, налаштуйте гітару на слух. Для цього вам буде потрібно будь налаштований музичний інструмент (наприклад, камертон). Притисніть на п'ятому ладу струну «ля». Вона повинна звучати в унісон з камертоном. Якщо ви налаштовуєте гітару по іншому музичному інструменту, витягніть звук "мі" першої октави і переконайтеся в тому, що перша відкрита струна співзвучна з інструментом.
3
Налаштуйте інші струни по першій. Притисніть на п'ятому ладу другу струну. Перевірте, чи звучить вона в унісон з не притиснутою першої струною. Притисніть на четвертому ладу третю струну. Доможіться співзвуччя з непріжатой другий струною. Притисніть на п'ятому ладу четверту струну. Упевніться, що її звук співзвучний зі звуком відкритою третьої струни. Притисніть на п'ятому ладу п'яту струну і добийтеся, щоб вона звучала в унісон з непріжатой четвертої струною. Притисніть на п'ятому ладу шосту струну і перевірте її співзвучність з не притиснутою п'ятої струною.
4
Перевірте налаштування гітари по закінченні виконання всіх зазначених вище маніпуляцій. Для цього вийміть звук одночасно з двох струн: першої та шостої. Упевніться, що вони співзвучні через дві октави. Якщо струни не звучать в унісон, почніть повторну настройку гітари з першої струни описаним вище методом.