Як зварити спагетті. покрокове приготування страви, справжній рецепт, фото.

Спагеті не тільки смачні, але й корисні, оскільки містять в собі велику кількість вітамінів групи В. Вони хороші як в якості самостійного блюда, так і гарніру. Щоб по-справжньому насолодитися їх смаком, необхідно вивчити всі тонкощі варіння.
Інструкція
1
Розрахуйте, яка кількість спагетті вам знадобиться. Якщо вони будуть подаватися до столу тільки як гарнір, то порція для однієї людини повинна дорівнювати 50 грамам. Якщо спагетті стануть основною стравою, виходите з розрахунку по 100 грам на кожного.
2
Оберіть найбільш підходящий посуд для варіння. Краще всього, якщо це буде каструля прямокутної форми з високими бортиками, що вміщає себе три літри води мінімум. Дно каструлі має бути широким, щоб спагетті відчували себе вільно і не злипалися в процесі варіння.
3
Наповніть каструлю водою на 2/3. Така велика кількість води необхідно, тому що спагетті вбирають в себе багато рідини і будуть варитися правильно, якщо їм буде достатньо простору. До того ж, вони не спіниться і не "втечуть".
4
Поставте каструлю з водою на вогонь і доведіть до кипіння. Посоліть за смаком. Покладіть спагетті в киплячу воду. Ні в якому разі не ламайте їх. Ідеальна довжина спагетті повинна бути не менше 25 сантиметрів. Якщо спагетті не вмістилися в каструлю цілком і їх стирчать назовні, зачекайте 30 секунд, поки спагетті розм'якшуються, і акуратно укладіть залишилися кінці у воду. Використовуйте для цього дерев'яну ложку або лопатку, щоб не порізати спагетті гострими краями металевих приладів.
5
Протягом перших двох хвилин варіння спагетті необхідно постійно помішувати, щоб у майбутньому вони не злиплися. Як тільки вода знову закипить, зменшіть вогонь до середнього. Ні в якому разі не йдіть в іншу кімнату, інакше спагетті можуть перетравитися і страва буде зіпсовано. Помішуйте їх час від часу і перевіряйте готовність.
6
Прочитайте скільки належить варити спагетті, відповідно до рекомендації на упаковці і зменшите цю кількість часу на одну хвилину. Тоді ви отримаєте спагетті, зварені до стану аль денте.
7
Вимкніть вогонь і відкиньте спагетті на друшляк. У цей час вони доварити під дією власної пари і стануть повністю готовими. Промивати спагетті не рекомендується. Збризніть їх оливковою олією і подавайте до столу.
Зверніть увагу
Для варіння спагетті краще вибирати каструлю з широким дном. Ще краще б, звичайно, варити їх в спеціальному посуді, прямокутної, відповідної довжині спагетті.
Корисна порада
1. Спагетті краще варити у великій каструлі з додаванням великої кількості води - не менше 2 літрів на 200 грамів спагетті, при цьому розраховувати, що на дві порції спагетті на гарнір необхідно 100 грам сухих спагетті, так як спагеті при варінні збільшуються у вазі в 3 рази. 2. Щоб спагетті НЕ злиплися, їх необхідно варити в кип'яченій воді.