Як зробити календар на фотографії.

Щоб не дивитися протягом року на картинки, які нам пропонують виробники друкованої продукції, можна зробити календар, використовуючи свої фотографії. Нанесіть календар на улюблений знімок, і ви будете отримувати задоволення всякий раз, коли погляд зупиниться на зробленому вами календарі.
Вам знадобиться
  • Щоб зробити календар, вам знадобиться програма Photoshop і шаблон календаря. Програму можна завантажити з офіційного сайту розробника за адресою www.adobe.ru в розділі «Завантаження». Шаблони календарів можна вибрати і завантажити з одного з численних тематичних ресурсів: www.phototemplate.ru, www.deslife.ru, www.fotodryg.ru, www.ilovephotoshop.ru і т.п.
Інструкція
1
Відкрийте Photoshop, завантажте в нього шаблон календаря і свою фотографію. Зробити це можна вибравши File - Open або перетягнувши файли шаблону і фотографії у вікно Photoshop.
2
Якщо шаблон календаря має кілька шарів (фонової малюнок, написи, розмітка календаря і т.д.), ви можете відключити непотрібні шари, натиснувши на значок із зображенням ока в меню Layers.
3
Тепер потрібно взяти інструмент Move tool на панелі інструментів і, зачепивши вашу фотографію, перетягнути її на шаблон календаря.
4
Поміняйте місцями шари так, щоб фотографія опинилося під шаром календаря. Зробити це можна перетягнувши потрібний шар вгору в панелі Layers. Після цього відрегулюйте розмір фотографії. Для цього натисніть меню Edit - Free transform, а потім потягніть за край рамки на фото, утримуючи клавішу Shift.
5
Після того, як фотографія займе сові місце в шаблоні, можна злити шари, натиснувши Ctrl + Shift + E і зберегти отриманий результат, вибравши в меню File - Save as. Ваш календар готовий.