Як змусити спатифиллум цвісти. спатифиллум реабілітація.

Це чудове рослина - спатифиллум! Воно очищає повітря, абсолютно невибагливо у догляді і радує своїми незвичайними листочками і квітками цілий рік. Однак якщо ви придбали його квітучим, через деякий час після відходу квітконосів, можна помітити лише рясні соковиті листя і більше нічого. Як же змусити його цвісти знову? Спосіб є.
Вам знадобиться
  • спатифиллум, комплексне мінеральне добриво, грунт, квітковий горщик
Інструкція
1
Придбаний в магазині спатифиллум, як правило, покритий рясним цвітом. Це пов'язано з тим, що при вирощуванні на продаж голландські тепличники рясно удобрюють рослини стимуляторами росту і цвітіння. Щоб прийти в себе після такої дієти квітці потрібно якийсь час, тому не чекайте, що незабаром після першого цвітіння ви отримаєте нові квітконоси. Щоб вашому спатіфілума було простіше впоратися зі стресом, через деякий час після покупки його необхідно пересадити в трохи більш просторий горщик з хорошою удобреному землею.
2
Ні в якому разі не пересаджуйте спатифиллум в занадто великий горщик. Справа в тому, що цвісти ці рослини починають тільки після того, як обплетуть весь грунт корінням і заповнять весь простір листям. Не варто думати, що рослині тісно в горщику і саме тому воно не цвіте. Все з точністю навпаки. Розмір горщика для пересадки після покупки повинен бути всього на 2 см. Більше того, в якому його принесли з магазину. Коли ваш спатифиллум пройде період реабілітації і повністю заповнить свій новий горщик корінням і листям, можна чекати від нього кольорів.
3
Спатифіллум потребує регулярного мінеральному добриві. Але, знову ж, не варто удобрювати його перші три-чотири місяці після покупки. Після того, як пройде період реабілітації, можна раз на місяць злегка підгодовувати рослина комплексним мінеральним добривом. Не варто захоплюватися азотними підгодівлями або органічними добривами, оскільки вони стимулюють ріст листя, змушуючи рослини зовсім забути про цвітіння.
Зверніть увагу
Часто рослини не цвітуть в тому випадку, якщо не дуже добре себе почувають. Уважно огляньте ваш спатифиллум на предмет хвороб і шкідників і прийміть заходи, якщо це необхідно.
Корисна порада
Найкраще удобрювати спатифиллум в сонячний день, коли гарна погода сприятиме швидкому засвоєнню поживних речовин.