Грип: Як від нього захиститися.

Грип - інфекційне захворювання, що передається при прямому контакті і повітряно-краплинним шляхом. Заразитися вірусом, перебуваючи в громадських місцях під час епідемій, досить легко. Як підвищити опірність організму до хвороби? Які профілактичні заходи захистять вас від зараження?
Інструкція
1
Для того щоб уникнути зараження вірусом грипу, користуйтеся спеціальною маскою. Придбати їх можна в будь-якій аптеці. Врахуйте, що при її носінні слід дотримати кілька правил. Носіть маску так, щоб між особою і їй не було зазорів. Під час використання намагайтеся не торкатися до масці. Пам'ятайте, що маска одноразова і носити її слід, поки вона не зволожиться, а після цього міняти на нову.
2
Дотримуйтесь елементарних правил гігієни. Вірус грипу легко передається при безпосередньому контакті. Тому, кожен раз, повертаючись додому, обробляйте руки засобами на спиртовій основі або просто ретельно мийте їх з милом.
3
Під час епідемій зменшіть спілкування. Найбільш небезпечно перебування в закритих приміщеннях разом з чималою групою людей, серед яких напевно вже є носії вірусу. Тому, намагайтеся не їздити в міському транспорті, не відвідувати масових заходів.
4
Загартовуйте свій організм. Це допоможе вам підвищити імунітет і уникнути зустрічі з неприємною хворобою. Ежеутренніе обливання холодною водою, постійне заняття фізичними вправами підвищать імунітет і послужать захистом не тільки при епідеміях грипу, але і при зустрічі з будь-якої іншої інфекцією.
5
Введіть у свій щоденний раціон свіжі фрукти і овочі. Особливу увагу під час спалаху захворювання приділіть тим, які містять багато вітаміну C і аскорбінової кислоти. Це, в першу чергу, цитрусові фрукти, а так же квашена капуста. Також можете приймати аскорбінову кислоту, яка продається в аптеках.
6
На першому місці серед профілактичних заходів для уникнення зараження грипом є вакцинація населення. Зробіть щеплення, якщо у вас відсутні протипоказання.
7
Для профілактики грипу розроблені спеціальні медичні препарати, широкий вибір яких є в будь-якій аптеці.