Як підключити двоканальний підсилювач. Підключення двухканального підсилювача.

Будь 2-х канальний підсилювач з успіхом підходить як для сабвуфера, так і для підключення до нього потужних колонок. Він доступний за ціною і простий в установці, завдяки чому він дуже популярний серед любителів якісного звуку в машині.
Вам знадобиться
  • набір ключів, викрутка, тонка сталевий дріт, набір для установки підсилювача.
Інструкція
1
Встановлюючи підсилювач, намагайтеся по можливості розташувати його під переднім сидінням автомобіля. Переконайтеся, що під сидінням не проходять повітроводи або не встановлено певний пристрій. Встановлюйте підсилювач з того ж боку, з якою розташований акумулятор - це допоможе скоротити довжину живлять проводів.
2
Зніміть переднє сидіння, відключіть роз'єм електричного підігріву і регулювання сидіння. Акуратно витягніть сидіння з машини. Це полегшить роботи з прокладання проводки підсилювача і вам буде простіше закріпити підсилювач на його майбутньому місці.
3
Демонтуйте пластикову обшивку порога.
4
Зробіть силовий плюс. Для цього знайдіть гофру загального джгута проводів, що проходить під капот. Розмотайте ізоляційну стрічку, скріпляє край гофри, щоб протягнути через нього провід живлення.
5
Заведіть через гофру тонку сталеву дріт і штовхайте її в салон доти, поки її кінець не буде світити в салоні. З'єднайте кінець силового дроти з кінцем дроту. Витягніть силовий провід через гофру під капот. Замотайте ізоляційною стрічкою передній край гофри, щоб в неї не потрапляла вода з моторного відсіку, коли ви будете їздити в дощову погоду.
6
Підключіть до плюса акумулятора короткий відрізок силового проводу з підключеним держателем запобіжника. Підключіть силовий провід до вільного контакту держателя запобіжника. Закріпіть тримач запобіжника так, щоб був вільний доступ для заміни запобіжника. Інший кінець силового дроти підключіть до плюса живильної колодки підсилювача.
7
Зробіть силовий мінус. Для цього знайдіть поруч з підсилювачем будь болт, з'єднаний з кузовом автомобіля. Відверніть болт, зачистите фарбу під капелюшком болта і намотайте зачищений кінець мінусового проводу на болт в один виток у напрямку закручування болта. Загорніть болт і добре затягніть його. Інший кінець дроту підключіть до мінуса харчування підсилювача.
8
Прокладіть під килимовим покриттям підлоги сигнальний кабель та керуючий провід на включення підсилювача. Підключіть ці дроти до підсилювача і магнітоли.
9
Підведіть до підсилювача акустичну проводку і підключіть її. Всі проводи укладайте в загальний джгут автомобільної проводки, лише сигнальний кабель прокладайте окремо.
10
Закріпіть підсилювач під сидінням за допомогою саморізів по металу.
11
Увімкніть підсилювач і відрегулюйте його.
12
Встановіть пластикову обшивку порога.
13
Встановіть переднє сидіння.