Як почистити душову кабіну. душові кабіни відгуки.

Душова кабіна все частіше приходить на заміну звичайним ванним. Її компактність дозволяє встановлювати кабіну практично в будь-яких ванних кімнатах, а багатофункціональність забезпечує комфорт водних процедур. Догляд за душовими кабінами досить простий - її потрібно тільки систематично і правильно мити.
Інструкція
1
Купіть засіб для щоденної обробки душових кабін і протирайте їм стіни щоразу, після прийому душу. Використовуйте при цьому м'яку ганчірку або гумову губку. Після обробки поверхонь, витирайте стіни насухо, використовуючи м'яку ганчірку.
2
Перед чищенням душової кабіни, приберіть з неї всі предмети: засоби гігієни, флакони з миючими засобами і т.д.
3
Вапняний наліт на стінах душової кабіни прибирайте таким чином: намочіть поверхню водою (бажано гарячої), підігрійте оцет або зробіть теплий водний розчин лимонної кислоти, м'якою поролоновою або гумової губкою нанесіть розчин на забруднені місця і злегка потріть їх. Не застосовуйте занадто великих зусиль, щоб не пошкодити поверхню.
4
Залиште нанесену лимонну кислоту або оцет на стінах, не змиваючи на 20-30 хвилин. Після чого ще раз потріть губкою. За допомогою теплої води, змийте залишки кислоти з поверхонь і протріть її насухо.
5
Якщо піддон в душовій кабіні акриловий - почистіть його за допомогою спеціального засобу для миття акрилових поверхонь, завдаючи м'якою губкою. Не тріть дуже старанно, краще нанесіть засіб і залиште його на деякий час, після чого змийте теплою водою.
6
Якщо нижня частина Вашої душової кабіни емальована - очищайте її за допомогою миючих засобів для емальованих поверхонь, наприклад для ванн.
7
Металеві піддони очищають тільки м'якими миючими засобами без абразивних частинок.
8
При наявності потертостей або подряпин на акрилових поверхнях, використовуйте засіб-відновник. Нанесіть його, відповідно до інструкції, а потім легенько пополіруйте за допомогою м'якої тканини.
9
Не забудьте про змішувачі та шлангах - їх також слід очистити від мильних слідів і нальоту, завдавши засіб для миття металевих поверхонь.
10
Намагайтеся залишати дверцята душової кабінки відкритою після використання, щоб залишки вологи швидше випаровувалися з поверхонь. В цьому випадку кабіна буде довше залишатися чистою.
Зверніть увагу
Обов'язково уважно прочитайте інструкцію до душової кабіни - можливо при виготовленні даної моделі використані матеріали, чутливі до будь-яких миючих засобів, зверніть на це увагу.
Корисна порада
1. Користуйтеся рукавичками, щоб уникнути попадання миючого засобу на кожу.2. Ніколи не мийте душові кабіни засобами для миття кахлю, що містять абразивні частіци.3. Обов'язково як слід змивати всі використовувані кошти з поверхонь, щоб уникнути алергічних реакцій і опіків при подальшому контакті з кожей.4. Після миття протирайте поверхні насухо, це допоможе уникнути розлучень на поверхні.