Як налаштувати контрастність монітора.

Налаштування контрастності і яскравості монітора - це відносно нескладна процедура, яку було б бажано виконати перш, ніж почати його використовувати. Дана процедура важлива при роботі з графічними редакторами, та й взагалі для чіткості передачі будь-якого зображення.
Інструкція
1
Використовуйте програму Adobe Gamma щоб налаштувати контрастність і яскравість монітора. Ця програма розповсюджується безкоштовно з графічними додатками виробництва компанії Adobe. Вона дозволяє більш точно і з великим комфортом провести настроювання профілю вашого монітора. Перед установкою Adobe Gamma обов'язково переконайтеся, що на вашому персональному комп'ютері немає інших програм для відбудови профілю монітора. В іншому випадку, може виникнути конфлікт додатків, який спровокує їх некоректну роботу.
2
Перед запуском програми відключіть всі профілі, виконавши наступну послідовність дій. Натисніть кнопку «Пуск», потім «Панель управління» - «Екран» - «Параметри» - «Додатково» - «Управління кольором». Вимкніть за замовчуванням встановлені профілі.
3
Запустіть програму Adobe Gamma. Вона запропонує вам 2 варіанти роботи: покроковий або в режимі «Контрольна панель». Виберіть покроковий режим. Створіть новий профіль, надайте йому ім'я. Налаштуйте контрастність і яскравість наступним чином. Відкрийте спеціальне зображення для настройки монітора, яке ви можете скачати в інтернеті.
4
Встановіть рівні яскравості і контрастності монітора на максимум. Потім поступово зменшуйте ці параметри до настання оптимального для сприйняття зображення варіанту. Цей метод підійде для настройки ЕЛТ моніторів. Якщо у вас рідкокристалічний монітор, щоб відбудувати контрастність і яскравість, встановити рівень яскравості на позначку 100, а рівень контрастності на 0. Потім поступово підвищуйте рівень контрастності до моменту, поки фон не придбає чіткі сірі контури. Потім підберіть оптимальне значення яскравості.
5
Вкажіть тип люмінофора, відповідного вашого монітора. Цю інформацію ви можете дізнатися в інструкції монітора або на сайті виробника. Вкажіть ці дані в майстрові налаштування програми і збережіть профіль. Вам успішно вдалося відрегулювати контрастність монітора.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=fq-ZHl0GBAQ