Як очистити операційну систему.

Домашні комп'ютери сьогодні використовуються активно, як ніколи. Але широкий функціонал має свої мінуси - комп'ютери швидко засмічуються від роботи в різних областях діяльності. Тому генеральну чистку варто проводити щонайменше раз на півроку.
Інструкція
1
Переінсталюйте ОС. Цей спосіб найбільш радикальний, проте він дає результати, які іншим шляхом не одержати. Багато користувачів бояться самостійно встановлювати заново операційну систему, однак в цьому немає абсолютно нічого складного. Зокрема, якщо у вас є два жорстких диска і ви встановлюєте Windows 7, то процес зажадає всього лише виконання декількох кроків. Головне - зберегти всю важливу інформацію на одному диску, а другий - відформатувати і встановити туди ОС.
2
Скористайтеся програмами очистки. Існує багатий асортимент софта для будь-якого випадку життя: для видалення зайвих файлів (наприклад, якщо комп'ютер використовується більше півроку, «CCleaner» може очистити до 100 гб вільного місця, не видаливши жодного вашого документа), для чистки реєстру або видалення вірусів і шпигунських програм . Все це дозволить дещо прискорити роботу і завантаження системи.
3
Проведіть дефрагментацію. Сенс цього процесу залишається загадковим для багатьох користувачів, проте регулярно проводити його просто необхідно. Уявіть три величезні стопки книг, що лежать на підлозі: це вміст вашого жорсткого диска. Дефрагментація - це розстановка книг на полиці в алфавітному порядку. Користувач не відчує ніяких змін, в той час як ОС впорядкує для себе всі дані і значно збільшить швидкість доступу до них - система «почистить» і «зачеше» сама себе.
4
Правильно експлуатуйте ОС. Найпростіший спосіб очищення - не допустити появи сміття. Одне тільки невірне видалення програм (не через спеціально передбачене для цього меню) може за півроку залишити стільки «хвостів» у системному реєстрі, що жодна програма не зможе вичистити все. Тому варто стабільно і вчасно проводити очистку, правильно видаляти софт і не користуватися інтернетом без засобів захисту ПК.