Як зробити рідкий шоколад. покрокове приготування страви, справжній рецепт, фото.

Як приємно поглядати на негоду за вікном, гріючи руки об чашку гарячого шоколаду і вдихаючи його спокусливий аромат! Втім, коли на вулиці стоїть теплий літній вечір, гарячий шоколад теж непоганий. Існує досить велика кількість рецептів цього напою. Можливо, один з них буде вам до смаку.
Вам знадобиться
  • молоко;
  • гіркий шоколад без начинки;
  • картопляний крохмаль;
  • вершки;
  • кориця в паличках;
  • цукор;
  • ванільний цукор.
Інструкція
1
Для того щоб приготувати гарячий шоколад по самому простому рецептом, вам буде потрібно тільки молоко і чорний шоколад. Вилийте в каструлю двісті п'ятдесят мілілітрів молока і покладіть в нього сто грам гіркого шоколаду, розламали на шматочки. Поставте каструлю на невеликий вогонь і нагрівайте, поки шоколад не розтопиться. Інтенсивно помішуючи, доведіть напій до кипіння і зніміть з вогню. Все, гарячий шоколад готовий.
2
Щоб приготувати густий напій, вилийте в каструлю вісімсот мілілітрів молока. Додайте в молоко двісті грам розламали на шматочки якісного шоколаду без наповнювача. Поставте каструлю на середній вогонь і підігрівати молоко, поки шоколад не растопітся.В склянці молока розмішайте три столові ложки картопляного крохмалю. Вилийте молоко з крохмалем в каструлю і продовжуйте нагрівати на повільному вогні, безупинно помішуючи, поки рідина не почне густіти. Розлийте шоколад по чашках і подавайте гарячим.
3
Використовуючи прянощі, можна приготувати напій з більш складним і цікавим смаком. Для приготування гарячого шоколаду з корицею візьміть дві палички кориці і потовчіть їх в ступці. Змішайте в каструлі сімсот мілілітрів молока і триста мілілітрів двадцятивідсотковим вершків. Поставте суміш на середній вогонь і доведіть до кипіння. Як тільки рідина почне кипіти, зніміть каструлю з вогню і додайте в нього корицю. Накрийте молоко кришкою. Через п'ять хвилин процідіть молоко, додайте в нього двісті грам гіркого шоколаду і розмішуйте напій віночком, поки шоколад не розійдеться.
4
Досить хороший шоколад зі збитими вершками. Для його приготування вам потрібно чотириста мілілітрів молока. Додайте в молоко дві чайних ложки цукру і трохи ванільного цукру. Доведіть суміш до кипіння, помішуючи, і зніміть молоко з огня.Добавьте в гаряче молоко сорок грам гіркого шоколаду і перемішуйте рідину до розчинення шоколаду. Розлийте напій по чашках і прикрасьте збитими вершками.