Як уберегти себе від небезпек.

Уберегтися від усіх небезпек неможливо. Однак в силах кожної людини зробити так, щоб кількість небезпек на його шляху значно знизилося. Якщо ви щодня ризикуєте отримати удар електричного струму на кухні, боїтеся переходити вулицю або отримати цеглою по голові, не варто замикатися в чотирьох стінах. Цілком достатньо дотримуватися ряду простих порад, які вбережуть вас від небажаних пригод як на вулиці, так і в закритому приміщенні.
Вам знадобиться
  • пильність і здоровий глузд
Інструкція
1
Дотримуйтесь елементарних правил пожежної безпеки у себе вдома. Це не означає, що ви повинні обважити все вогнегасниками і ніколи не включати електроплиту або газ. Просто не забувайте про включені електроприладах і не виходьте з дому, поки не переконаєтеся напевно, що в плані пожежної безпеки тут все в порядку. Між іншим, безпека приладів - це не тільки їх вимкнений стан. Розетки не повинні бути закриті меблями або іншими легкозаймистими предметами, а надійність проводів та кабелів повинна проходити періодичну повірку.
2
Як би смішно це не звучало - піклуйтеся про безпеку свого життя. Людям здається, що їх можуть випадково пограбувати або застрелити бандити на вулиці, але вони зовсім не замислюються про небезпеки більш побутового характеру. Уважно переходите дорогу і намагайтеся не проскакувати між машин на червоне світло. Це може бути дуже ефектно і навіть весело, але від серйозних ушкоджень в цьому випадку вас вберігає лише випадковість. Завжди перевіряйте надійність транспорту, на якому збираєтеся здійснювати тривалі подорожі. Якщо їсте на машині, переконайтеся в тому, що з нею нічого не трапитися під час поїздки. Якщо користуєтеся літаком, намагайтеся вибирати фірмові рейси і літаки перевірених авіакомпаній.
3
Уважно слідкуйте за тим, що ви вживаєте в їжу. Дуже легко можна захворіти або отримати отруєння через неякісні продуктів або лікарських засобів з минулим терміном придатності. Завжди уважно вивчайте етикетку та звертайте увагу на склад, дату виготовлення та виробника. Також не зайвим буде подивитися наявність консервантів і штучних добавок.
Зверніть увагу
Думати про своє здоров'я і безпеки необхідно постійно. Це не означає, що потрібно зводити це в ранг параної, але розумна турбота про себе ще нікому не шкодила. Будьте пильні, тільки в цьому випадку ніякі небезпеки вам не будуть страшні.
Корисна порада
Занадто зациклюватися на захисті від навколишнього світу, зрозуміло, не варто. Намагайтеся з оптимізмом сприймати все, що з вами відбувається і радіти кожному отриманому досвіду. Адже якщо сьогодні ви промахнулися молотком по цвяху, завтра будете уважніше.