Як виїхати на роботу до Італії. Як виїхати жити за кордон італія.

Італія - країна з багатою культурною спадщиною, жарким кліматом і бурхливою історією, тому жити і працювати там мріють багато. Але лише одиниці знають, як здійснити свою мрію. Що потрібно для того, щоб виїхати на роботу в Італію?
Інструкція
1
Вивчіть мову. Якщо ви хочете знайти хорошу, престижну і високооплачувану роботу, то італійську мову потрібно знати практично досконало. Без знання мови іноземців беруть лише на важку, безперспективну роботу з мінімальною оплатою. До того ж, більшість не володіють мовою іноземних робітників не можуть розібратися і в трудовому законодавстві Італії, а, отже, захистити свої права. Цим активно користуються нечесні роботодавці. Не думайте, що вам допоможе знання англійської мови, середньостатистичний італієць їм не володіє. Вивчіть літературна італійська мова, а якщо ви хочете зробити перебування в країні максимально комфортним, вивчіть і діалект тієї частини Італії, куди ви прямуєте (Сицилія, Неаполь, Венеція і т.д.)
2
Ознайомтеся з Декретом флуссі (Flussi migratori) на поточний і наступний рік. В кінці кожного року італійський уряд встановлює певні квоти на в'їзд в країну найманих працівників та отримання ними посвідки на проживання. Розмір квот визначається затребуваністю професії і, якщо спеціальність дуже затребувана, квоти можуть бути необмеженими.
3
Знайдіть роботодавця, ознайомившись із положеннями поточного Декрету. Зробити це можна на спеціалізованих сайтах з працевлаштування іноземних працівників. Виклик на роботу є найбільш вагомим аргументом для отримання італійського посвідки на проживання.
4
Майте певну суму грошей на поточні витрати в очікуванні роботи. Якщо ви приїжджаєте в Італії у пошуках роботи і не маєте конкретних пропозицій, то у вас повинно бути не менше дев'яти тисяч євро річного доходу (на батьківщині). На ці гроші ви будете оплачувати медичну страховку, проживання та харчування.
Зверніть увагу
В Італії фактично немає роботи для представників сильної статі. Через велику рівня безробіття в країні навіть на малооплачувані професії йдуть самі італійці. Робота, яку можуть знайти чоловіка - це, як правило, сезонна підробіток, яка не приносить великого доходу. Загалом, якщо ви не унікальний у своїй професії фахівець з вищою освітою і знанням італійської, то влаштуватися на хорошу роботу в Італії практично неможливо.
Корисна порада
Якщо ви є громадянином Росії або України, то, завдяки угоді між цими країнами та Італією, ви можете заснувати свій бізнес, не маючи італійського посвідки на проживання. Але врахуйте, що оформлення всіх необхідних документів, оплата рахунків, оплата послуг фахівців і працівників виллються вам у 7-8 тисяч євро на місяць. Якщо ви можете собі це дозволити, то відкрити справу в Італії не складе для вас великої праці.
Той, хто зібрався переїхати в Італію , повинен насамперед ознайомитися з законами в'їзду і виїзду, а потім вже вивчити італійську кухню, традиції та культуру. Що потрібно для того, щоб виїхати в цю європейську країну?
Інструкція
1
Почнемо з того, що дипломи про освіту в Росії в Італії не котируються. Тому, навіть маючи вищу освіту, вам навряд чи запропонують там працювати за фахом. Для жінок? це в основному няня або доглядальниця, для чоловіків? фізична робота, така як вантажник, носильник та інше. Таким чином, без зв'язків або особливих підстав на поїздку, приїхавши жити в Італію , ви побачите вже не з боку життя заробітчанина.
2
Інша справа? вийти заміж за італійського чоловіка або одружуватися на італійці. У такому випадку вам тим не менш можуть відмовити у візі. Заява на її оформлення завжди можна подати у посольстві в Москві.
3
Найоптимальніше рішення? придбати візу по навчанню. Але для цього вам, природно, знадобиться знання мови.
4
Як і в інших країнах, в Італії існує безліч програм для студентів, школярів і работніков.Напрімер, якщо ви плануєте працювати в цій країні, зайдіть на сайти будь-якої міжнародної компанії, заповніть анкету, пошліть запит і чекайте. Якщо роботодавець зацікавиться вашою пропозицією, він може посприяти оформлення ваших документів. У такому випадку вам видадуть візу по роботі, яку доведеться продовжувати в Росії за її закінчення.
5
Маючи родичів в Італії, вам взагалі не складе особливих труднощів отримати посвідку на проживання і переїхати туди всією сім'єю.
6
Для того, щоб нічого не пропустити, правильно оформити документи, отримати дозвіл і візу, зверніться до фахівців. Законодавство у сфері виїзду за кордон і в'їзду в країни Європи постійно змінюється. І тільки фахівці зможуть вам докладно описати ваші шанси і можливості.