Як внести гроші через термінал.

З кожним днем вчені винаходять щось нове. Раніше не можна було навіть уявити, що можна оплачувати товари і послуги, не відвідуючи безпосередньо банк або магазин. Сьогодні це можна зробити, скориставшись платіжним терміналом.
Вам знадобиться
  • Термінал, гроші, платіжна інформація
Інструкція
1
Приготуйте гроші. Не думайте, що цьому не варто приділяти належної уваги. Можливо таке, що у вас будуть тільки великі купюри або, навпаки, дрібниця. В такому випадку ви не зможете оплатити рахунок. Слід пам'ятати, що термінали не видають здачі, тому готуйте розміняти грошову суму.
2
Запам'ятайте або запишіть необхідні платіжні реквізити. Скориставшись терміналом, ви можете оплатити стільниковий зв'язок, інтернет, ж/д квитки, послуги сайтів та багато іншого. Для того щоб сума потрапила саме на ваш рахунок, ви повинні будете вказати або номер телефону (при оплаті стільникового зв'язку), або номер особового рахунку (при оплаті інтернету), або інші дані.
3
Знайдіть найближчий термінал. Зверніть увагу на те, що у терміналів різних компаній стягується різна комісія. Існують термінали, що не стягують відсоток за обслуговування грошових коштів, а бувають і такі, оплата за використання яких вкрай велика.
4
Виберіть натисканням на екран терміналу необхідний пункт. Це може бути «Оплата послуг», «Оплата мобільного зв'язку», «Оплата інтернету». В деяких терміналах вам потрібно буде натиснути на емблему компанії-одержувача платежу.
5
Введіть платіжну інформацію. Ретельно перевірте її. Якщо ви робите оплату не одні, то попросіть перевірити знайомого, чи правильно ви ввели номер телефону, особового рахунку або квитанції.
6
Вставте купюри по одній в призначене для цього відділення. Часто воно підсвічується зеленуватим світлом. Уважно стежте за тим, які купюри ви вставляєте. На екрані з'явиться сума, внесена вами. Зверніть увагу на розмір комісії та додайте купюри, якщо це необхідно.
7
Натисніть «Сплатити» і не забудьте взяти чек. Він стане доказом вашого платежу. До того ж, якщо ви випадково помилилися при введенні платіжних даних, то ви можете зателефонувати за вказаним на чеку телефону і змінити інформацію. Грошові кошти будуть переведені на ваш рахунок.
Сучасний діловий світ не терпить зволікань - в ціні оперативність. Але для того щоб перевести гроші, потрібно йти в банк і стояти там в нескінченних чергах, безглуздо втрачаючи свій дорогоцінний час. Реальним вирішенням цієї проблеми стали платіжні термінали, які можна зустріти на кожному кроці.
Інструкція
1
Розберемо, для початку, кілька варіантів перекладу грошей через термінал моментальних платежів компанії QIWI. Найпоширенішими операціями вважаються переклади грошей на Webmoney, карту Visa, і Яндекс гроші. Для того, щоб перевести потрібну вам суму готівкових коштів на будь-який з рахунків (ваших або інших) знайдіть QIWI термінал. Це досить просто, так як ці термінали коштують майже на кожному кроці (близько зупинок громадського транспорту і в багатьох магазину).
2
Переклад грошових коштів на «Яндекс гроші». В головному меню на екрані терміналу виберіть пункт «Оплата послуг». Кнопка «Оплата послуг» на дисплеї терміналу яскраво-блакитного кольору і знаходиться в самому верху (дивіться супутню картинку).
3
Після цього відкриється перелік можливих операцій. У цьому переліку вам необхідно буде вибрати розділ «Електронна комерція» і увійти до нього. Це світло- зелена кнопка зі значком долара. У другому ряду вона друга за рахунком (дивіться супутню картинку).
4
Тепер із запропонованого списку провайдерів виберіть пункт «Яндекс Деньги». Це одна з білих кнопок з відповідним написом (дивіться супутню картинку). І дочекайтеся відповіді терміналу.
5
В прямокутне віконце впишіть номер свого рахунку в Яндекс Деньгах. Будьте гранично уважні при його введенні. Краще на кілька раз перевірте правильність свого номера. Потім натисніть кнопку «Вперед».
6
В з'явилася рядок вбийте номер свого мобільного телефону. Потім також натисніть кнопку «Вперед». І дочекайтеся відповіді терміналу.
7
Тепер внесіть необхідну кількість готівки (вставте купюру в купюроприймач) і натисніть кнопку «Вперед». Не забувайте, термінал QIWI (КІВІ) здачі не дає.
8
Переклад готівкових на «Webmoney» або карту «Visa» виробляється за такою ж схемою, тільки в запропонованому списку провайдерів слід вибрати відповідний пункт «Webmoney», «Visa» (дивіться супутню картинку).