Як налаштувати радіо на магнітолі. Як зробити радіо на магнітофоні.

На автомагнітоли є кнопка включення діапазонів AM/FM1/FM2. Вона дозволяє включати радіо, а також перемикати діапазони FM/AM. При цьому на дисплеї з'явиться також індикатор обраного вами діапазону радіо. Також є кнопки ручного налаштування радіостанцій, які призначені для настройки радіо вручну.
Інструкція
1
Якщо ви хочете збільшити, або її зменшити частоту, для цього також існує спеціальні кнопки, які розташовуються поруч і виглядають, як правило, як трикутні скобочки, спрямовані відповідно вгору і вниз (можливі різні варіації, залежно від магнітоли) .Часто є опція автоматичного пошуку радіостанцій. Для включення автоматичного пошуку радіо натисніть на неї і потримайте до подачі характерного звукового сигналу. При виявленні стійкого сигналу для якісного відтворення автоматичний пошук зупиниться самостійно. Якщо буде необхідно примусово призупинити пошук, натисніть на цю кнопку 1 раз.
2
У радіо є кнопки, що дозволяють програмувати і перемикати радіостанції. Найбільш часто прослуховуються радіостанції ви можете занести в пам'ять автомагнітоли. Щоб знайти і перемикати їх, потрібно натиснути на приладі налаштування одну з кнопок, які мають цифрові обозначенія.Поймайте потрібну вам радіостанцію за допомогою кнопок, які збільшують або зменшують частоту. Далі натисніть і утримуйте кнопку з цифрою до того, як пролунає звуковий сигнал.
3
Для того щоб вимкнути режим відтворення радіостанцій, натисніть на кнопку з написом Power (зазвичай вона буває круглого розміру) .Слушая музику, корегуйте налаштування прийому радіосигналу до тих пір, поки не залишитеся задоволені якістю.
Зверніть увагу
- Кожен режим пошуку радіостанцій може дозволити налаштовувати по 6 AM-, FM1 і РМ2-радіостанцій окремо один від друга.- По порядку убування якості прийому сигналу відбувається автоматичне програмування шести радіостанцій.- Якщо раптом в режимі автоматичного пошуку радіостанції не буде запрограмована жодна радіостанція, на дисплеї загориться індикатор "А".
Корисна порада
При від'єднанні автомагнітоли, заміні запобіжників або заміні акумуляторної батареї радіо налаштування FM стирається. Не забувайте про це.