Як зробити бізнес на дому.

У вас є комерційна жилка, але немає можливості щодня ходити на роботу, тоді бізнес на дому - це ваш випадок. Але якщо ви вирішили займатися підприємництвом в домашніх умовах, вам треба передбачити безліч нюансів, пов'язаних з цим.
Інструкція
1
У першу чергу, подумайте, що саме ви будете робити, які послуги надавати, яку продукцію виробляти. Так в домашніх умовах ви можете вирощувати гриби (квіти), писати реферати (контрольні, курсові та дипломні роботи), бути перекладачем, складати музику, займатися репетиторством або працювати нянею, створювати вироби ручної роботи. Можете заробляти в інтернеті або бути диспетчером на домашньому телефоні. Вибирайте, що вам до душі і під силу.
2
Визначившись з родом занять, займіться розробкою бізнес-плану. Подумайте, що вам знадобиться для початку діяльності, яке обладнання треба придбати, які матеріальні та фінансові витрати ви понесете. Який буде передбачуваний обсяг робіт. Як швидко ви окупите вкладені гроші. Де будете шукати замовників. Яка прибутковість вашого бізнесу.
3
Подумайте, де ви візьмете початковий капітал. Дізнайтеся, які програми з підтримки малого бізнесу існують у вашому регіоні, і під які можете потрапити ви. Про ці програми ви можете дізнатися в органах місцевої влади, в центрі зайнятості населення, в управлінні соціального захисту населення. Відразу з'ясуєте, які підводні камені будуть очікувати вас, якщо ви скористаєтеся допомогою держави. Так, наприклад, яку звітність ви повинні будете представити через рік, які обороти мати, які податки сплачувати з отриманих субсидій.
4
Далі з'ясуйте, які дозволи або ліцензії вам потрібно буде отримати для ведення вашого бізнесу. Так, наприклад, якщо ви вирішили відкрити домашній дитячий сад, вам потрібно маса дозвільних документів: і від Росспоживнагляду, і від пожежників, і від органів місцевого самоврядування. Зверніть увагу, дізнаватися про ці дозвільних документах ви повинні до відкриття бізнесу. Інакше може виникнути ситуація, коли гроші вже вкладені, обладнання закуплено, а вам не дають добро на ведення цього виду діяльності. Наприклад, ви хочете піч будинку пиріжки, а кухня має маленьку площу і не обладнана необхідною кількістю мийок. Росспоживнагляд накладе вето на ваш бізнес.
5
Тепер відкривайте підприємництво і займайтеся своїм бізнесом. Якщо ви все правильно розрахували, успіх вам гарантовано.
Інформації про те, як зробити бізнес, в інтернеті море. Сайти начебто www.bishelp.ru пропонують безліч детальних інструкцій на будь-які теми, що стосуються бізнесу. Здається, року не вистачить, щоб все це прочитати і осмисліть.Однако читати - це добре, а робити - ще краще. Ось маленька інструкція з найважливішими радами на тему своєї справи, її читання не займе і двадцяти хвилин. Читайте і дійте!
Вам знадобиться
  • Не забудьте зазирнути на www.bishelp.ru та інші тематичні сайти та форуми.
Інструкція
1
Для чого вам бізнес? Подумайте. Рішення почати свою справу повинно бути твердим і обгрунтованим, інакше ви просто зламаєтеся при настанні перших труднощів, які неодмінно будуть. Немає сенсу починати бізнес від образи на начальника або бажання піти з постійної роботи. Перестала подобатися робота? Краще знайдіть другую.Хотіте заробити багато грошей, швидко і не напружуючись? Тоді в бізнесі вам тим більше робити нічого. Можливо, вам доведеться рік, а то й більше, не отримувати зі своєї справи ні копійки або витрачати прибуток на розвиток. І працювати в будь-якому випадку доведеться, і багато.
2
Навряд чи буде успішним справу, розпочату тільки заради грошей чи тільки заради ідеї. Не варто заглиблюватися в крайності, будь-яка людина хоче стати фінансово благополучним, немає нічого поганого в тому, щоб хотіти заробляти багато і багато мати. Однак не менш значуще, щоб ваша справа було саме тією справою, якою особисто ви хочете займатися, бо це вам подобається і вас захоплює. Без захопленості справою важче працювати, справлятися з труднощами і, відповідно, заробляти.
3
Бізнес успішний тоді, коли потрапляє в незайняту нішу, або принаймні в таку нішу, де ще діє невелика конкуренція. У Москві вкрай складно створити щось унікальне, проте "складно" не означає "неможливо". Зрештою, можна взяти будь-який успішний проект, проаналізувати його сильні і слабкі сторони і створити щось на зразок, запропонувавши, можливо, кілька нових послуг, словом, внісши свою лепту.
4
За наявності достатніх коштів або при можливості взяти кредит можна вибрати такий варіант старту, як покупка готового бізнесу або франшизи. На ринку достатньо пропозицій з продажу готового бізнесу. У такому випадку важливо вибрати сумлінного посередника - фірму, у якій ви будете купувати бізнес. Однак це не скасовує досить великих ризиків - наприклад, боргів підприємства, проблем з орендою землі. Кращий варіант - найняти незалежних консультантів, які зможуть оцінити те, що ви збираєтеся купити. Однак послуги хороших консультантів коштують недешево, і потрібно бути готовим вкластися в них.
5
Франшиза - ще більш простий варіант, ніж покупка готового бізнесу. Вона являє собою не що інше, як приєднання до великої компанії, "візит під дах". Наприклад, франшизу придбали ті, хто відкриває нові кав'ярні "Кофе Хауз". Чим відоміший бренд фірми, яка продає вам франшизу, тим вона буде дорожче. Однак у вас буде прекрасний старт - розкручену назву, розвинений бізнес, логотип, сайт, знижки від постачальників, можливість консультацій. Все залежить від того, як ви домовитеся з продавцем франшизи і скільки ви будете готові вкласти. Мінусами такого способу ведення бізнесу є, звичайно, контроль з боку компанії-продавця і необхідність віддавати їй частину прибутку.
6
Який би варіант ви не вибрали, головне - почати діяти. Навіть складно собі уявити, скільки ідей так і не вдалося здійснити саме тому, що їх постійно відкладали "на потім". Вірте в свої сили, починайте робити щось прямо зараз, і у вас все вийде.
Корисна порада
Напевно у вас є знайомі, які є підприємцями або хоча б пробували почати свою справу. Консультуйтеся з німі.Не вважайте перешкодою відсутність у себе юридичної або економічної (або взагалі вищого) освіти або тим більше ступеня MBA. Для того, щоб відкрити свою невелику справу, набагато важливіше ваш здоровий глузд, енергія і вміння знаходити спільну мову і людьми і формувати зв'язку.