Як навчитися працювати в програмі 1С. Як навчиться працювати з розрахунковим рахунком.

Програма для ведення бухгалтерії 1С широко застосовується у всіх сферах господарської діяльності. Тому фахівець, що добре розбирається в 1С, завжди знайде роботу за досить непогані гроші, причому практично в будь-якій області.
Вам знадобиться
  • - комп'ютер;
  • - програмний пакет 1С.
Інструкція
1
Встановіть оболонку 1С. Це та ж програма, а називається вона оболонкою тому, що її потрібно заповнити даними вашої організації - насамперед, реквізити, дані про співробітників, господарських партнерах, існуючі договори і розрахункові рахунки. Вся інформація заповнюється і сортується по вашому розсуду. Як показує практика, програмне забезпечення 1С дозволяє виробляти гнучкі налаштування в даних, редагувати їх і багато іншого.
2
Реквізити організації можна заповнити в розділі Сервіс - «Відомості про організацію» (залежно від версії програми 1С даний розділ може називатися по-іншому). Дані про співробітників потрібно ввести в довідник співробітників, який можна знайти через меню «Довідники». Дані про партнерів і постачальників потрібно вводити в довідник «Контрагенти», банківські рахунки - в однойменний довідник.
3
Всі поточні руху грошової маси по розрахунковому рахунку відображаються в журналі «Банк» і «Платіжні документи». Для обліку товарів ведуться журнали «Рахунки», «Рахунки-фактури», «Товари» і реалізація та інші. Найдієвіший функціонал програми 1С - це широкий асортимент різних звітів і балансів, які може зробити програма на основі заповнених даних: Оборотно-сальдова відомість, Книга продаж, Книга покупок, різні звіти в податкові та соціальні органи.
4
Вам потрібно самостійно ознайомитися з основами ведення бухгалтерії як такої - тобто зрозуміти основи обліку кадрів, формування виплат у бюджет, облік товарів, грошей і матеріальних цінностей, і програма 1С здасться вам зручним і нескладним інструментом щоденної роботи. Також варто відзначити, що в інтернеті представлена безліч варіантів навчання з даним програмним забезпеченням.