Як змінити мову введення.

Російська мова - офіційна мова Російської Федерації. Кожен день ми використовуємо російську розкладку клавіатури для того, щоб спілкуватися з нашими друзями, колегами, знайомими, рідними та друзями. Але для того, щоб написати листа знайомим з інших країн, зареєструватися на сайті, та й просто ввести адресу в веб-браузері, нам потрібно змінити мову введення на англійську або інший.
Вам знадобиться
  • - Комп'ютер
  • - Відкритий документ Word для перевірки розкладки
Інструкція
1
Натисніть на клавішу «alt», утримуючи її, натисніть на клавішу «shift». У вас повинна помінятися розкладка клавіатури з тією, яку ви використовуєте зараз на ту, яка поставлена другий у списку. Якщо зміни не відбулося, або мову вас не влаштовує, перейдіть до другого кроку.
2
Натисніть на клавішу «ctrl», утримуючи її, натисніть на клавішу «shift». Має змінитися мова введення, якщо цього не відбулося, або язик не той, що вам потрібен для дії, перейдіть до наступного кроку.
3
Натисніть «Пуск», відкрийте «Панель управління». В меню знайдіть ярлик «Мова і регіональні стандарти». Натисніть на нього два рази.
4
Перейдіть до меню «Мови та клавіатури» у вікні, і натисніть на кнопку «Змінити клавіатуру».
5
Виберіть в меню мову, який потрібен вам для використання за замовчуванням - той, який ви найчастіше використовуєте.
6
Якщо вас не влаштовують мови, які обрані для перемикання, натисніть на кнопку «додати» і додайте потрібну мову.
7
Перейдіть по вкладці «Перемикання клавіатури». Виберіть ту мову, яка вам потрібен і натисніть на кнопку «Змінити поєднання клавіш». Виберіть потрібне вам поєднання клавіш і натисніть на кнопку "Ок".
8
Повторіть попередню дію для всіх мов, які вам можуть знадобитися або потрібні зараз.
9
Натисніть «Ок» у всіх діалогових вікнах, які належать до зміни розкладки клавіатури.
10
Натисніть комбінацію, відповідну призначеної для тієї мови, яка вам потрібен зараз.
Зверніть увагу
Не вибирайте занадто багато мов на автопереключение, досить призначити для них окремі поєднання клавіш!
Корисна порада
Якщо вам необхідно використовувати багато мов, збережіть під запис всі поєднання клавіш, які ви призначили, для того, щоб не забути.