Як перевірити програму на віруси.

Якщо в роботі вашого комп'ютера з'явилися незрозумілі явища - часті помилки, занадто повільна робота, зависання, пошкодження файлів і раптове зменшення вільного місця на вінчестері, значить вам пора перевірити операційну систему на віруси. Для цього вам потрібно мати ефективну програму-антивірус. Наприклад, Антивірус Касперського.
Вам знадобиться
  • - комп'ютер;
  • - інтернет;
  • - антивірусне ПЗ.
Інструкція
1
Скачайте дистрибутив програми з офіційного сайту www.kaspersky.ru. Встановіть антивірус, введіть ліцензійний ключ (або погодитеся на пробне час використання) і обновіть бази. Якщо при установці програма попросить видалити заважає додаток, зробіть це. Як правило, антивірусне програмне забезпечення на комп'ютері може конфліктувати з подібними собі програмами, тому не намагайтеся встановлювати на свій комп'ютер по кілька антивірусних систем, так як це не допоможе вам повністю захиститися від вірусів.
2
Відкрийте вікно Антивірусу Касперського. Натисніть на напис «Перевірка», розташовану на нижній панелі програми. У розділі «Перевірки» вам запропонують три види даної операції: «Повна перевірка», «Перевірка важливих областей» і «Пошук вразливостей». Якщо вам потрібно перевірити весь комп'ютер, натисніть на пункт «Повна перевірка». Наберіться терпіння: повна перевірка комп'ютера займе багато часу. Якщо вам ніколи чекати, виберіть пункт «Перевірка важливих областей».
3
Уважно читайте повідомлення антивіруса під час перевірки комп'ютера. Касперський може запитати вашого рішення, що робити з тією чи іншою програмою або файлом. Якщо антивірус виявить серйозну загрозу для системи, то запропонує зробити екстрену перевірку з перезавантаженням комп'ютера. Обов'язково потрібно підтверджувати такі операції, щоб повністю видалити віруси.
4
Якщо антивірус встановити не вдалося через помилки або з незрозумілих причин, значить, операційна система вже пошкоджена вірусами, і внутрішнє лікування їй не допоможе. Підключіть ваш вінчестер до іншого комп'ютера і перевірте його під іншою системою. В крайньому випадку, вам доведеться перевстановити Windows.